Показать сообщение отдельно
Старый 11.01.2019, 10:02   #119
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,986
Вы сказали Спасибо: 4,208
Поблагодарили 9,522 раз(а) в 5,516 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от HR менеджер Посмотреть сообщение
Доброго дня, чи потрібно проводити передрейсові огляди, якщо на підприємстві є службові автомобілі, але вони використовуються адміністратичними працівниками (директором, керівниками відділів) в робочих цілях? Водіїв на підприємстві немає.
Читаємо п.1.4. "Положення про медогляд водіїв..." :
Цитата:
1.4. Щозмінному передрейсовому та післярейсовому медичним оглядам підлягають водії транспортних засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів та вантажів (далі - перевізник).
Оскільки директор і керівники відділів не здійснюють перевезення пасажирів та вантажів, то їх передрейсові огляди проводити не потрібно.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
HR менеджер (11.01.2019)