Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 13:42   #13
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
О, а оце вже трошечки відповідь
Дякую за високу оцінку!
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
В штатному буде передбачено, і без прохання цієї жінки, всього одна п’ята ставки для посади заступник директора.

Тобто Ви вважаєте, що достатньо у ШР вказати "1/5 ставки" - це автоматично означає встановлення НРЧ?

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
В посадовій напишемо, що посада передбачує гррч. Їй не треба нічого просити. Ну, хоча, якщо так гарніше виглядає, може і окремо попросити, хоч, мені здається, це зайве.
Посадова інструкція не має відношення до режиму робочого часу.

Колективним договором може буте визначено перелік посад, яким встановлюється такий режим роботи, і підсумований облік робочого часу і НРЧ також. Але ніяк не посадовою інструкцією, якою визначаються посадові обов'язки, а не умови праці.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
То ж, я зробила висновок, що в мене все правильно? Питання тільки навіщо?
Ні, я зовсім не вважаю, що у вас все правильно. І про це вже декілька разів написала, але ви мене не чуєте, чомусь, або не розумієте... А почули лише "трішечки відповідь" про облік робочого часу.

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Пять хвилин в місяць, мінімальна - і 60 років стажу забезпечено? Для пенсійного фонду, звичайно
ЗАКОН УКРАЇНИ


Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
...
страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески;

Последний раз редактировалось Mardge; 23.05.2012 в 14:59.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием