Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2014, 15:10   #222
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Befis Посмотреть сообщение
В ситуации ТС ...
Я не коментувала ситуацію ТС і не пропонувала шляхів її вирішення.
Я, всього-навсього, висловила свою думку щодо можливості скорочення "постійної" посади працівника під час його тимчасового переведення на іншу посаду.
Цитата:
Сообщение от Befis Посмотреть сообщение
Теперь, что касаемо вашего предложения. По моему скромному убеждению, выдав ей в какой то момент предупреждение, они, тем самым, лишают законного права выйти из отпуска в эти два месяца основную сотрудницу. Никто не знает, когда она захочет это сделать. Поэтому, предупреждение придётся выдавать сразу же при переводе на временную работу. Есть шанс, что основная сотрудница еще не будет спешить вернуться на своё место работы.
Поэтому я и написала, что схема сомнительная. И да, еще я никогда не встречала вот такого
Любая проверка этого не пропустит, поверьте мне.
1) Основна працівниця достроково стає до роботи - тимчасова повертається на своє місце роботи і "доробляє" там до закінчення строку попередження (двомісячного з дати попередження).
Виходить вчасно - звільняємо у перший день "повернення" на постійне місце роботи.
У чому проблема?
Якщо ще ніхто не робив так, то це не означає, що так робити не можна.

2) Дозвольте вам не повірити.
Якщо чітко прописати терміни вивільнення (найближчий і найдальший), то жодна перевірка не прискіпається.
__________________
Олена Саврова
esar вне форума   Ответить с цитированием