Показать сообщение отдельно
Старый 01.03.2018, 13:01   #236
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,968
Вы сказали Спасибо: 4,200
Поблагодарили 9,496 раз(а) в 5,505 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от АллаТ Посмотреть сообщение
Чи можна написати "Продовжити трудові відносини з ПІБ на постійній основі"? Або треба писати "Перевести ПІБ вихователем на постійне місце роботи?"
А навіщо це робити, якщо у відповідності з ст. 39-1 КЗпП у випадку, коли після закінчення строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, то дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк?!
Тобто для того, щоб трудовий договір з працівником автоматично з строкового став безстроковим, вам не потрібно зовсім нічого писати, ні заяв, ні наказів - достатньо лише не звільнити його після строку закінчення СТД!
Andry на форуме   Ответить с цитированием