Показать сообщение отдельно
Старый 10.03.2010, 22:22   #33
katyarom
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.02.2009
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 6 раз(а) в 3 сообщениях
По умолчанию

Мене поставили перед вибором - при відмові від "очищення" детектором мене звільнять з очорненням моєї репутації (що для мене багато важить), або ж я докажу свою чистоту. Звичайно, так кортіло написати заяву, аж руки чесались. Та страх перед перспективою роботи в підземці (самі ж бо знаєте, що без хорошої рекомендації хорошої роботи не бачити) переміг. Хоч і зрештою в своєму невеличкому місті я - вельми шанована людина, яку знають як і громадського діяча, і роботу не так важко б було знайти. Та я не могла згодитись на те, щоб про мене погано думали, тим більше, що причин на це НЕ БУЛО. Тому я згодилась. Так, зараз ще й працюю. Спробую зберегти лояльність до роботодавця на тому ж рівні. Та ще два тижні тому назад мене б не змогли переманити нічим. Зараз як компенсацію нервових затрат я отримала підвищення платні. Та, якщо мені запропонують іншу роботу, навіть з меншою зарплатою, боюсь, що таки виникне бажання махнути на минуле рукою і перегорнути сторінку. Поживем-побачимо. Сподіваюсь, вам, мої колеги, вдасться подібний досвід не здобувати.
katyarom вне форума   Ответить с цитированием