Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2009, 23:25   #68
yara
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для yara
 
Регистрация: 24.02.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Вы сказали Спасибо: 278
Поблагодарили 918 раз(а) в 311 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Дэйс Посмотреть сообщение
Попробуете настроить "мыло" таким образом, что бы автоматическое сообщение соискателю уходило автоматически??
Технічно це зробити легко, але на практиці це має бути окрема почта виключно для пошукачів. Тобто, якщо у Вас одна почтова адреса і для резюме і для загальної почти - то це вже складніше.

Якщо немає технічної змоги зробити "автореплай" то тут ви уже зважуєте потенційні вигоди від відповіді пошукачам і втрати (передусім, часу). Тому свого часу було вирішено: при першому отриманні резюме "рукописи не повертаються і не рецензуються" за невеликим виключенням . Якщо вже відбулась співбесіда, заповнення анкети, виконання тестового завдання - то відповідь буде обов"язково (в тому чи іншому форматі).
Для тих, кому важко персонально повідомляти відмову ( а це справді часто нелегко і емоційно затратно), можу порадити технологію, що гарно себе показала: повідомляємо пошукача про кінцеву дату розгляду його кандидатури після співбесіди, якщо від нас немає дзвінка - це автоматично означає відмову.

Хм а може й справді просвітництво в маси, навчились же в осному пошукачі користуватись формами для створенян резюме, що завважає їм навчитися ставити галочку навпроти "уведомление о прочтении письма"
__________________
Ірина Шуляренко
yara вне форума   Ответить с цитированием