Показать сообщение отдельно
Старый 01.12.2015, 10:14   #93
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 326
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

"Обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації заробітної плати новоприйнятих працівників здійснюється з місяця прийняття працівника на роботу." В Вашем случае с ноября. ИМХО.

Вы приняли человека в ноябре (с окладом 4000). Начинаете считать индекс согласно порядка. В ноябре, допустим с 20 ноября, подняли человеку оклад, соответственно у него изменился доход и соответственно базовый месяц сместился на -
" 5. У разі підвищення розмірів мінімальної заробітної плати, пенсії, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, стипендій, а також у разі зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів місяць, в якому відбулося підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення. У базовому місяці значення індексу споживчих цін приймається за 1 або 100 відсотків. Індексація грошових доходів, отриманих громадянами за цей місяць, не провадиться. З наступного місяця здійснюється обчислення наростаючим підсумком індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації.

"Но сомневаюсь, что повышение дохода конкретному работнику можно считать "зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів" - любое повышение, что носит постоянный характер (будь то надбавка за стаж, увеличение оклада ...) - я не сомневаюсь. ИМХО.

Переговорил с бух-ей, да базовым для него будет октябрь (мои извинения), но индексы считаются с ноября, но с учетом увеличения оклада смотрите п.5.

Последний раз редактировалось Fisher_and; 01.12.2015 в 10:40.
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Fisher_and за это полезное сообщение:
Y_Kozub (01.12.2015)