Цитата:
Сообщение от Каренина
А можна її звільнити за ст.36 п.4. Подати на профспілку всі матеріали і за їх рішенням звільнити.
|
Читаем комментарии к КЗоТ:
Цитата:
Пункт 4 ст. 36 КЗпП передбачає можливість припинення трудового договору шляхом розірвання його з ініціативи працівника, власника або виборного органу первинної профспілкової організації чи іншого уповноваженого на представництво трудовим колективом органу (ст. 45 КЗпП не передбачає розірвання трудового договору з ініціативи органу, який уповноважений трудовим колективом на представництво). При оформленні звільнення з роботи на п. 4 ст. 36 КЗпП, як правило, не посилаються, оскільки цей пункт не є нормою прямої дії. Є спеціальні норми, що дозволяють згаданим суб’єктам розірвати трудовий договір чи вимагати його розірвання (статті 28, 38, 39, 40, 41, 45 КЗпП тощо).
|
Мое мнение: не пытайтесь ее уволить по инициативе администрации - вину человека может установить только суд, а суда еще не было.
Все остальное - отсебятина и самоуправство!
Моделируем ситуацию: вы ее увольняете, она идет в суд. Вас спрашивают: За что вы ее уволили? На каком основании? Кто доказал ее вину? Есть законная процедура привлечения к уголовной ответственности - почему вы подменяете собою следствие и суд?
И что вы на все это ответите?