Показать сообщение отдельно
Старый 21.03.2013, 12:21   #4
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 129
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 24 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

добавлю і я своїх 5 коп. Ви цілком праві у роздумах про "законність" дій роботодавця. Але практика показує те що показує... Якщо Вас не влаштовує пропозиція роботодавця і термини приступити до роботи не "підтискають" - то можна пробувати шукати іншу роботу. Ми у себе пост-декретниць ще під час їх відпустки по догляду за дитиною, спочатку на 2-3 місяці на 0,5 ставки брали (щоб ту влились в курс справ), а потім мамочки виходили на цілу ставку і повноцінно виконували всю роботу. Тут директор був ДУЖЕ строгий - мовляв "мама має правильно робити не довше все те що, зараз робить працівниця на її місці". І дивлячись на таких мам відверто скажу, що їм самим треба було не менше 1 місяця на адаптацію до робочого процесу, нового колективу, нових правил, тощо.
Знаю ситуації коли мами самі домовляються з роботодавцем що будуть по пару годин годити на роботу (без оплати і демонструючи свою зацікавленість та лояльність), щоб потім повноцінно працювати.
Все залежить від Вашого керівництва, від змін, що відбулись під час Вашої відпустки. Факторів ДУЖЕ багато. Я б поговорила з керівниками і спробувала зрозуміти "Чому" прийняте таке рішення і які іх плани відносно мене на майбутнє.
Успіхів "Дорогу осилит идущий"
Tety вне форума   Ответить с цитированием
Эти 4 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Tety за это полезное сообщение:
Andry (21.03.2013), dautina (21.03.2013), EllE HRD (21.03.2013), Inka (21.03.2013)