Показать сообщение отдельно
Старый 23.06.2012, 21:42   #9
xoxol4uk
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.06.2012
Сообщений: 60
Вы сказали Спасибо: 48
Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Anre Посмотреть сообщение
вивчіть положення про навчання !!! ви його в очі не бачили!!!
Положення про навчання я бачив і читав не раз. Так згоден що спец навчання не може первинне комісія п-тва провести, затупив 100% визнаю. А от тоді виходить що кожного дня прибиральниця миє вікна і це значить кожного дня розпорядження в теорії потрібно та реєструвати в журналі? Кожного дня вантажнику на кузові висотою 1,5 м те ж саме робити, а він може по 40 разів на день на нього вилазити. І вивчати прибиральниць, які міняються лед не кожні 2 місяці... А якщо особою що має право видавати наряди і розпорядження дається усне розпорядження, воно "конає"? А потім просто цільовий інструктаж.
Цитата:
- щоб ви не пропустили основні вимоги правил при складанні нструкції для своїх працівників
Це то зрозуміло, ну якщо людина спец навчання пройшла, то чого їх кожні 3 місяці ще голову морочити інструкцією при повторному інструктажі вона ж виходить і так все знає)). Ну це так - риторична репліка. Не коментуйте, це не зі сторони законодавства, а з моєї логіки.
Не можу знайти форму журналу реєстрації розпоряджень((.
Ну а дурнем мене називати не треба) Просто недосвідчений і мб трохи лінивий...

Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
читаем посты с №38.
это может решить Вашу проблему.
Яким чином? Це ж не додаткова робота для неї, а основна.

Последний раз редактировалось Мотя; 24.06.2012 в 19:02. Причина: Объединила посты. При дополнении своего поста - пользуйтесь, пожалуйста, правкой!
xoxol4uk вне форума   Ответить с цитированием