Цитата:
	
	
		
			
				
					Сообщение от  Надюша
					 
				 
				 iнформацiйний довiдник з вiдомостями про працiвникiв, що мiститься в 1С, — все це може бути визначено як одна умовна база персональних даних «Працiвники» 
			
		 | 
	
	
 Надюша, я - кадровик, в 1С работает бухгалтер, а у меня доступа к этой программе нет. Как назначить ответственного за БД "Працівники"?
Надюша, я сейчас просто заплАчу, сколько можно про одно и то же?
	Цитата:
	
	
		| 
			
				якi вiн подав при укладеннi трудового договору, обробляються володiльцем  бази персональних даних на пiдставi статтi 24 КЗпП виключно для  здiйснення повноважень володiльця бази персональних даних у сферi  правовiдносин, якi виникли в нього з працiвником на пiдставi трудового  договору (контракту).
			
		 | 
	
	
 Какой трудовой договор? Пока я не возьму данные, никакого ТД не будет!
	Цитата:
	
	
		| 
			
				Вiдповiдно до статтi другої Закону України «Про захист персональних даних» володiлець бази персональних даних має право обробляти їх за законом або за згодою суб’єкта персональних даних.
			
		 | 
	
	
 Каков порядок обработки? Какими НПА это определяется?
	Цитата:
	
	
		| 
			
				має право обробляти їх за законом або за згодою суб’єкта персональних даних.
			
		 | 
	
	
 Так все-таки, по закону или по согласию? Вы уж определитесь.