Показать сообщение отдельно
Старый 22.06.2010, 16:04   #17
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ЧаRодейка Посмотреть сообщение
Владимир, Вы спрашиваете про критерии?
Критерии, в моем понимании - это признаки, по которым можно:
во-первых, определить есть ли означенное качество в испытуемом и,
во-вторых, померить сколько его есть вообще и сколько его на деле проявляется.
Я запитував про працьовитість (трудолюбие). Оскільки ви поставили запитання "Есть ли критерии трудолюбия?". Мабуть, треба було викинути слово "критерії" в тому випадку...

Поки ви не зрозумієте самі, чого від нього хочете, доти нічого у вашому спілкуванні не вийде. Я так зрозумів, що ви не можете собі відповісти, що таке працьовитість. Тоді як ви можете зорієнтувати в цьому іншого?

Ви пишете
Цитата:
То есть налицо недомотивированность человека. Есть ли возможность распознать сей опасный симптом, желательно бы на ранней стадии, а при найме нового сотрудника так и вовсе на этапе собеседования.
Можно ли это сделать и как это можно сделать?
Думаю, у нього мотивація в іншій сфері, не в тій, у якій він працює нині. Якщо вам він важливий як спеціаліст, то мусите посилити стимулювання тих його мотивів, які можуть бути задоволені саме у вас в компанії (більше самостійності, статус, наприклад)...

Небезпечності жодної не бачу, якщо розпізнати реальну, а не декларативну мотивацію людини. Інша річ, що рекрутери часто вважають, що це компанія дає мотивацію. І почати треба з того, що ніхто не мотивує. А лише може стимулювати, бо мотивація - це внутрішній динамічний процес...
bantser вне форума   Ответить с цитированием