Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Поиск и отбор персонала: задачи и проблемы (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Досвід співпраці з рекрутинговими агенствами в сфері медицини (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6770)

chsm07@mail.ru 26.05.2009 09:35

Досвід співпраці з рекрутинговими агенствами в сфері медицини
 
Шановні колеги.
Виникла проблема в підборі лікарів вищої кваліфікації в сфері стоматології.
Лікарів на ринку праці дуже багато але їх професійна кваліфікація дуже низька.
Поділіться досвідом співпраці з рекрутинговими агенствами в сфері медицини в м.Києві.
З якими спеціалізованими агенствами Вам доводилось співпрацювати? Які відгуки?
Які агенства професійно займаються пошуком спеціалістів в даному напрямку?

экс-Редактор 26.05.2009 11:37

Пока я перебираю контакты РА, ознакомьтесь с сайтом, адрес которого я вам сбросила в ЛС. Именно специализированный, по подбору фарм- и медперсонала. Им действительно пользуются врачи, да и у ведущих компаний в необходимой Вами он достаточно популярен. По контактам... если найду "концы" - отпишусь в ближайшее время.

ili 26.05.2009 15:56

О, а можно и мне? - для друзей с другой стороны баррикад :)

chsm07@mail.ru 26.05.2009 17:15

Можно, только это не Французская революция, Вас конкретно, что интересует, кадровые агентства или работа для врачей?

bantser 26.05.2009 19:59

Цікаво, навіть не думав, що підбір стоматологів іде через рекрутингові агентства. Веду тренінг у одній стоматологічній клініці Миколаєва вже багато років, знаю, що власник сам шукає і відбирає кандидатів.

ili 27.05.2009 00:30

Цитата:

Сообщение от chsm07@mail.ru (Сообщение 63183)
Можно, только это не Французская революция, Вас конкретно, что интересует, кадровые агентства или работа для врачей?

меня интересует куда стоит направить друга. сам я не врач, и работать врачем ... ну никак В общем присылайте )

chsm07@mail.ru 27.05.2009 08:48

Цитата:

Сообщение от bantser (Сообщение 63219)
Цікаво, навіть не думав, що підбір стоматологів іде через рекрутингові агентства. Веду тренінг у одній стоматологічній клініці Миколаєва вже багато років, знаю, що власник сам шукає і відбирає кандидатів.

Не згоден.
1. Стоматологічну клініку в Миколаєві не можна порівняти з інститутом стоматологічних технологій та імплатнаційним центром на Хрещатику, ні по рівню та ківліфікації спеціалістів, ні по технічному оснащенню, ні по рівню менеджмента, ні по рівню пошуку, відбору, адаптації персоналу.
2. В стоматологій ( як і в інших сферах діяльності) є лікарі, які мають конкретну вузьку спеціалізцію та відповідний рівень кваліфікації. Іх небагато і тому вони всім відомі.
3. Співпраця з рекрутинговим агентством, це ще нічого не значить, це тільки одна із спроб найти "невідомих" спеціалістів відповідного рівня..

ili 27.05.2009 08:56

собственно мой запрос был адресован редактору ... а о Вас я мало что знаю, сорри, я же не кандидат )

экс-Редактор 27.05.2009 10:33

Цитата:

Сообщение от ili (Сообщение 63239)
собственно мой запрос был адресован редактору ... а о Вас я мало что знаю, сорри, я же не кандидат )

Как только, так и сразу. Лично я с агентством этим не работала, но работали (возможно) мои клиенты, партнеры, друзья, однопесочники, однокашники и далее по списку. По сему собираю информацию.

bantser 27.05.2009 14:33

Цитата:

Сообщение от chsm07@mail.ru (Сообщение 63234)
Не згоден.
1. Стоматологічну клініку в Миколаєві не можна порівняти з інститутом стоматологічних технологій та імплатнаційним центром на Хрещатику, ні по рівню та ківліфікації спеціалістів, ні по технічному оснащенню, ні по рівню менеджмента, ні по рівню пошуку, відбору, адаптації персоналу.

Ви точно знаєтеся на тому, що пишете? Снобізм НІДЕ не сприяв ні лікуванню, ні підбору персоналу. Лікарі з миколаївської клініки постійно на міжнародних виставках у Європі, вивчають там на семінарах новинки, беруть участь у семінарах у Києві, Москві, їздили на стажування в США. Повний спектр послуг: від профілактики до операцій. Закінчили ті самі медінститути, що і київські стоматологи 9які переважно теж приїжджі).
Дайте мені, будь ласка, адресу стоматологічної клініки на Хрещатику, піду порівняю...

Цитата:

2. В стоматологій ( як і в інших сферах діяльності) є лікарі, які мають конкретну вузьку спеціалізцію та відповідний рівень кваліфікації. Іх небагато і тому вони всім відомі.
Наприклад?


Часовой пояс GMT +3, время: 05:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA