Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Перевірка соцстраху по дитячим подарункам (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2699)

cv-tim 13.03.2008 16:07

Перевірка соцстраху по дитячим подарункам
 
Всім привіт
Я НR але в нас з бухгалтером сьогодні озадачили(
По результатах перевірки соцстраху завтра буде акт, де вказано що діти які народитися у 2007 році, пізніше як за 6 місяців до Миколая ПРАВА НА ПОДАРУНКИ НЕ МАЮТЬ!!
В нас були дуже круглі очі :dont know:
бо чесно я таке вперше чую
Можливо хтось стикався з такою ситуацією?

Iren@ 13.03.2008 16:15

:eek:
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
П О С Т А Н О В А 25.10.2007 N 48
Про затвердження Порядку придбання та забезпечення дитячими новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

1.5. Застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник) має право отримати в поточному році лише один новорічний подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня наступного календарного року не виповнилося 14 років.

esar 13.03.2008 16:19

Re: Перевірка соцстраху по дитячих подарунках
 
Цитата:

Сообщение от cv-tim
Всім привіт
Я НR але в нас з бухгалтером сьогодні озадачили(
По результатах перевірки соцстраху завтра буде акт, де вказано що діти які народитися у 2007 році, пізніше як за 6 місяців до Миколая ПРАВА НА ПОДАРУНКИ НЕ МАЮТЬ!!
В нас були дуже круглі очі :dont know:
бо чесно я таке вперше чую
Можливо хтось стикався з такою ситуацією?

Якщо інспектор складає акт про порушення, то він зобов'язаний вказати, яку саме норму (назва документу, номер і дата, номер розділу, статті, пункту, підпункту, частини....) ви порушили.
То попитайте про цю норму у нього сьогодні. Почитайте, проаналізуйте і самі дійтете висновку, чи ви порушували щось, чи ні.
Буває таке, що інспектори самі неправильно трактують нормативні акти. Якщо це так, то у вас буде час довести інспектору його неправоту ще до складання акту.
Якщо ж інспектор правий, то нічого не вдієш, прийдеться відповідати за порушення. :dont know:

ПРОХАННЯ: повідомте, будь ласка, на форумі про норму, яка встановлює це обмеження на видачу подарунків (якщо вам про неї роскаже інспектор).

leon 13.03.2008 16:36

Re: Перевірка соцстраху по дитячих подарунках
 
Цитата:

Сообщение от cv-tim
пізніше як за 6 місяців до Миколая ПРАВА НА ПОДАРУНКИ НЕ МАЮТЬ!!

соцстрах уже стал считать периоды, руководствуясь христианскими праздниками:-)? :roll:

cv-tim 13.03.2008 16:38

Re: Перевірка соцстраху по дитячих подарунках
 
Цитата:

Сообщение от esar
Якщо інспектор складає акт про порушення, то він зобов'язаний вказати, яку саме норму (назва документу, номер і дата, номер розділу, статті, пункту, підпункту, частини....) ви порушили.
То попитайте про цю норму у нього сьогодні. Почитайте, проаналізуйте і самі дійтете висновку, чи ви порушували щось, чи ні.
Буває таке, що інспектори самі неправильно трактують нормативні акти. Якщо це так, то у вас буде час довести інспектору його неправоту ще до складання акту.
Якщо ж інспектор правий, то нічого не вдієш, прийдеться відповідати за порушення. :dont know:

ПРОХАННЯ: повідомте, будь ласка, на форумі про норму, яка встановлює це обмеження на видачу подарунків (якщо вам про неї роскаже інспектор).

На жаль Акт буде завтра, тому і винесла це питання на форум щоб ати можливість завтра оспорити
Хоча сума штрафу не велика, але я обовязково напишу те, що буде вказано в акті

agimax 13.03.2008 16:52

це якийсь жарт :eek:

cv-tim 17.03.2008 14:37

Повідомляю результати перевірки:
наш перевіряючий інспектор........ПОМИЛИЛАСЬ :bravo:
так що ми ідеальна фірма)

esar 17.03.2008 14:41

:thumbs up:
Ну так я ж казала: не кожен інспектор - фахівець своєї справи (далеко не кожний)!

Инес 25.07.2008 10:43

К нам тоже идёт проверка из соцстраха.
Основанием для выдачи подарков является решение комиссии (уполномоченного) по соц. страхованию, ведомости на выдычу НГ подарков, подписанные руководителем и председателем комисии по соц. страхованию и скреплённые печатью + накладная на выдачу - всё это храниться на пр-тии.
Я обращаюсь за помощью - как правильно составить это решение :?

engramma 31.03.2009 14:34

У меня такая же проблема, подскажите пожалуйста, как правильно составить протокол по подаркам?
А еще у нас нашли ребенка которому уже исполнилось 14 лет, скажите пожалуйста, каким штрафом это грозит?


Часовой пояс GMT +3, время: 04:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA