Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   О включении в страховой стаж периода нахождения лица в отпуске по уходу за ребенком (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=14294)

catalina 21.04.2015 14:11

Да, имеет. Если при этом в справке, выданной ей за последние 6 месяцев работы, был хотя бы один рабочий день, средний доход будет рассчитываться из этого дохода. Если не было - из ставки, поскольку дохода не было по уважительной причине.

valentina2015 29.07.2015 07:17

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, сотрудница сейчас находится в отпуске до достижения ребенком 3-х лет, раньше она получала по 130 грн. от государства и плюс материальную выплату при рождении ребенка которая растянулась на 2 года. Потом отменили 130 грн. мол пока получаешь до 2-х лет материалку. Меня интересует один вопрос: после того как закончили платить материалку, ей положена выплата 130 грн. или уже нет? Заранее благодарю.

Andry 30.07.2015 10:22

Цитата:

Сообщение от valentina2015 (Сообщение 218020)
...Меня интересует один вопрос: после того как закончили платить материалку, ей положена выплата 130 грн. или уже нет?

Цитата:

“Особам, які на 30 червня 2014 р. мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 гривень.
У разі працевлаштування отримувача допомоги або виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 гривень припиняється.”.
Источник: Постановление Кабмина от 4.06.2015 р. № 355

nata33 14.03.2017 16:52

:read: перечитала тему, але :gk:

є два "декретні" періоди : 11.05.2010 - 08.06.2007 та 10.03.2010 - 01.06.2013

розтолкуйте чайнику, які періоди включаються у "пенсійний" страж а які ні.

Дякую за відповіді

Andry 14.03.2017 17:43

Про які саме періоди йдеться мова???
Точнісінько так же на підставі викладеної вами інформації ви могли б попросити вгадати, як звуть вашу маму :dont know:

nata33 15.03.2017 09:51

є два "декретні" періоди : 11.05.2004 - 08.06.2007 та 10.03.2010 - 01.06.2013
періоди перебування працівника у "декретній відпустці" ...:reverie:

Andry 15.03.2017 14:28

Це не інформація:dont know:
Яким законодавчими актами передбачені "декретні відпустки"?
Можете їх процитувати?

nata33 15.03.2017 16:46

... по догляду за дитиною до досягнення 3-х рочків....
:cry:

Andry 16.03.2017 09:53

Ну нарешті ви надали хоч якусь інформацію, а то написали "декретні" періоди, а ти гадай, про що йдеться мова...
Так от, згідно Закону "Про пенсійне забезпечення" ця відпустка включається в стаж:
Цитата:

Стаття 56. Види трудової діяльності, що зараховується до стажу роботи, який дає право на трудову пенсію

ж) час догляду непрацюючої матері за малолітніми дітьми, але не довше ніж до досягнення кожною дитиною 3-річного віку;

nata33 29.03.2017 12:02

дякую за відповідь, але мене тут сильно "смущает" слово "непрацюючої".

якщо жінка не працювала та здійснювала догляд за дитиною до 3-х років - то включаємо період догляду у трудовий стаж

а якщо жінка працювала і знаходилася у відпустці по догляду... - то не має трудового стажу??? :?

це ж дискримінація, і розведення тунєядства :dt:


Часовой пояс GMT +3, время: 05:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»