Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отчеты. Проверки. Трудовые споры (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Отчет по труду (форма № 1-ПВ) (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=8470)

Вика_86 02.02.2021 18:51

Цитата:

2.6. У рядку 1060 відображається кількість фактично
відпрацьованих штатними працівниками людино-годин, ураховуючи час,
відпрацьований у вихідні (за графіком), святкові та неробочі дні,
період службових відряджень, на надурочних роботах, а також час
роботи надомників. Час, відпрацьований працівниками, які працюють
за сумісництвом на тому самому підприємстві, де й основне місце
роботи, ураховується у цьому рядку в повному обсязі.
Включается количество часов фактически отработанных, в том числе сверхурочные, командировки, работников, которые работают по основному месту работы.
Плюс отработанные внутренними совместителями.

Что именно смущает Вас?

Fenix 03.02.2021 08:54

т. е. это общяя сумма данных столбца в табеле "количество отработанных часов за месяц" за минусом данных по внешним совместителям?

Вика_86 03.02.2021 08:57

Да

Fenix 02.04.2021 17:01

Добрий день!

Прошу допомогти розібратися з розділом 4 звіту 1-ПВ квартальна.

В рядку 7010 відображаємо середньооблікову числельність жінок за квартал, а кількість відпрацьованих людино-годин жінками за квартал - це сума людино-годин за 3 місяці? чи середній показник (сума за 3 місяці й розділена на 3)?

Вика_86 03.04.2021 20:11

Добрий день,
Рядок 7010, графа 3 - сума людино-годин за квартал, так само рядок 7010, графа 2 - фонд оплати праці за квартал.

Ангелина 29.04.2021 09:03

Добрый день! Отчет 1-ПВ (квартал) п. 7010: можно ли суммировать отработанные часы штатного работника и часы его работы по внутреннему совместительству? Считать ли его как отработавшего полное время? Учитывая то, что это два разных трудовых договора, я думаю, что нельзя. Как правильно?

eloissa 29.04.2021 10:02

Не слишком ли мудрено, я тут в Инструкцию по заполнению этой формы заглянула. Что-то совсем другое вырисовывается... По инструкции:

6.1. У графі 1 рядка 7010 форми N 1-ПВ (квартальна)
відображається середньооблікова кількість жінок - штатних
працівників, що визначається згідно з Інструкцією зі статистики
кількості працівників ( z1442-05 ). До розрахунку не включаються
жінки, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та
пологами, а також для догляду за дитиною до досягнення нею віку,
передбаченого чинним законодавством. У графі 2 цього рядка
відображається фонд оплати праці жінок, уключених до
середньооблікової кількості штатних працівників, а у графі 3 -
відпрацьований ними час.
-----
Рядок 7010 графи 1 < або = Рядок 1040 графи 2 форми N 1-ПВ (місячна)

Рядок 7010 графи 2 < або = Рядок 5010

Рядок 7010 графи 3 < або = Рядок 1060 графи 2 форми N 1-ПВ (місячна)

Вика_86 30.04.2021 10:03

Как я понимаю, то статистическая отчетность и инструкции количества работников разделяют совместителей на внутренних и внешних.

Внутренних учитывают вместе с основным местом работы (т.е. часы и деньги суммируют=внутреннее совместительство+основное место работы)

Fenix 31.12.2021 09:27

Добрый день! С наступающим Новым годом!
вновь нужна очень-очень помощь в 1-ПВ кварт.
рядок 3070 графы 1 проверяется по формуле: рад. гр. 3070 предыдущего отчета + принятые в этом отчете и - уволенные в этом отчете.

У меня такая ситуация: 30.09. (последний день 3-го квартала) был последний рабочий день у работника. Т. е. он учитывался в учетное кол-во за 3 квартал и в кол-во уволенных не попал.
С 01.10. новый месяц и новый квартал начался. Вопрос: этого работника, у которого был последний рабочий день 30.09., показывать в уволенных в отчете за 4-й квартал?
А то получется, по проверочной формуле отклонение на 1 человека.....

Inka 02.01.2022 18:32

Да, показывать в 4 квартале.

Про затвердження Інструкції зі статистики кількості працівників

Цитата:

5.5. Звільнений працівник ураховується у кількості тих, які
вибули з першого дня його виключення з облікової чисельності
(перший робочий день після дати, зазначеної у заяві, наказі про
звільнення).

Приклад

Працівника звільнено за власним бажанням 31 грудня, що
припадає на п'ятницю (останній день його виходу на роботу, за який
здійснюються нарахування). Згідно з пунктом 2.2 цієї Інструкції
його необхідно виключити з облікової кількості штатних працівників
з 4 січня - першого робочого дня наступного року. Відповідно у
формах державних статистичних спостережень зазначений працівник
відображається у кількості працівників, які вибули, у звітах
наступного року (за січень, I квартал).


Часовой пояс GMT +3, время: 09:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2022 © «МЕДИА-ПРО» 2022 © «HR-Лига»