Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Дополнительный отпуск «чернобыльцам» (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=904)

Мотя 09.06.2010 21:34

Вот и я хочу выяснить: у Магнум именно такой район?:dont know:
Потому как, это вопрос-то не праздный....
Потому, как многие путают понятия "пострадавшие от Чернобыльской аварии" и "работающие в данное время в зараженной местности"...
А т.к у нас нет в "данное время" Чернобыльской аварии", тогда при чем здесь работающие в данное время "чернобыльцы".
Иным словом, при чем здесь "чернобыльский" отпуск?

Mardge 10.06.2010 13:20

Додаток N 1
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106


ПЕРЕЛІК
населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок чорнобильської катастрофи

magnum 10.06.2010 14:21

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 101390)
Вот и я хочу выяснить: у Магнум именно такой район?:dont know:
Потому как, это вопрос-то не праздный....

Група авторського нагляду на Рівненській АЕС та на Чорнобильській АЕС

anatol_ua 10.06.2010 16:04

А скоро будуть ще й на Хмельницькій !!!
(В. Янукович вже домовився з росіянами...)

magnum 10.06.2010 17:34

Наши там тоже работают - будем ждать изменений.

anatol_ua 10.06.2010 17:58

Естественно, к лучшему !!!

kudria 22.07.2010 14:11

Чорнобильська основна відпустка
 
Добрий день! Допоможіть, я знайшла в законі України про соціальний захист Чорнобильців,у ст 47 знайшла,що якщо працівник проживає в зоні радіологічного контрол.-відпустка 30 календарних днів.І не може перевищувати 42 календарні дні.
Це невраховуючи дод. відпустки.

Як розуміти "30 календарних днів,ну не може перевищувати 42?".

Працівник говорить,що раніше на колишній роботі брав 31 і з7?

Допоможіть, з чорнобильцями зтикаюся 1 раз.

anatol_ua 22.07.2010 14:14

"Кто на ком стоял ?
Потрудитесь излагать свои мысли яснее !"
(Ф. Ф. Преображенский, "Собачье сердце")

:?:?:?

kudria 22.07.2010 14:32

Вибачте. Буду лаконічною. Скільки днів основної щорічної відпустки мають Чорнобильці 3 і 4 категорій?

Mardge 22.07.2010 15:02

В даному випадку категорія значення не має. Щорічна відпустка працівникам, що працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, надається тривалістю пропорційно відпрацьованому часу:

- у зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення - 44 календарні дні. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 56 календарних днів;
- у зоні гарантованого добровільного відселення - 37 календарних днів. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 49 календарних днів;
- у зоні посиленого радіологічного контролю - 30 календарних днів. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 42 календарних днів.
Зазначені відпустки надаються без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством України.
В усіх випадках тривалість щорічної відпустки не повинна бути меншою за передбачену законодавством України для будь-якої категорії працівників. За працівниками, які отримують відпустку більшої тривалості, ніж передбачено цим Законом, її тривалість зберігається.


Часовой пояс GMT +3, время: 11:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA