Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Прием совместителя на основное место работы (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2472)

танита 24.09.2008 11:53

Я писала не про те, що я керуюсь конкретно порадою Олексія КРАВЧУКа, про те, щоб видавати наказ "Переоформити...". Про це говорять багато інших спеціалістів.

Juljasja 24.09.2008 14:51

Я так розумію, що більшість схиляється до звільнення-прийняття. Мене цікавить тоді таке питання: якщо людині зроблено у трудову запис про сумісництво, то по тій же трудовій її треба звільнити і знову прийняти на одне й те саме підприємство?

HR-man 24.09.2008 18:31

Звичайно, але різниця буде в установах, які зроблять ці записи.

Юлка 27.11.2008 17:29

Скажіть, будь ласка, хто стикався з таким чи хто знає! вмене 10 чоловік потрібно прийняти за основним місцем роботи з сумісництва(в т.ч. директора)
Те, що потрібно приймати шляхом наказів звільнення з сумісництва та прийняття на основне місце рботи,виплатити розрахункові, завдяки вам я знаю.
А який табельний номер присвоюється працівнику , що був прийнятий з сумісництва на основне місце роботи: залишається той , що був при сумісництві чи присвоюється новий ?
П-2 справді заводиться нова?
в бухгалтерії кажуть, що табельний один і той самий :(

anatol_ua 27.11.2008 18:35

1. Якщо це 1С, то там можна просто поміняти статус (сумісник-основний) і таб. номер залишиться.
Але 8-річний досвід роботи з "1С:Бухгалерия" підказує, що краще ввести його наново (скопіювати), щоб в персоніфікації було два рядки, як того вимагає ПФ, тоді, на жаль і всупереч рекомендаціям, таб. номер (порядковий номер у довіднику "Співробітники") буде вже новий.
Вирішуйте з бухгалтерією :dont know:
2. Ну а з П-2 так:
наказ Мінстату радить (див. пости esar) нам завести нову картку, а Ви вже самі вирішуйте, як саме зробити в цьому випадку.
Я, наприклад, дуже лінивий і картки не переробляв :redface: - міняв тільки назву фірми, посаду і т.і. і перекладав у іншу папку. :redface:

Юлка 27.11.2008 19:01

anatol_ua, як в нас кажуть, дай Вам Боже здоров"я , доброї долі, а третє має бути файного чоловіка, тому третє на ваш вибір res. Дякую за допомогу, пости esar, зажди читаю, але , мабуть, десь упустила саме цей...Ще раз дякую ...

esar 27.11.2008 23:47

Анатоліє, ви мабуть теж десь щось упустили! :wink:
Я ніколи не радила (і не чула, щоб Мінстат таке радив) заводити нову картку П-2 у випадку звільнення-прийняття працівника.
Я продовжую вести стару картку. Тільки попередню "трудову біографію" відділяю червоною лінією (для наочності). Теж саме роблю і з відпустками. Для мене так зручніше: людина вся як на долоні і не треба в архів лізти за якоюсь "минулою" інформацією.
Ось тільки я не зрозуміла, що ви мали на увазі, коли казали:
Цитата:

Я, наприклад, дуже лінивий і картки не переробляв - міняв тільки назву фірми, посаду і т.і. і перекладав у іншу папку.
Ви що, таким чином картки з однієї організації до іншої "переводили"? :eek:

Юлка 28.11.2008 10:49

esar
Цитата:

Я ніколи не радила (і не чула, щоб Мінстат таке радив) заводити нову картку П-2 у випадку звільнення-прийняття працівника.
підкажіть,будь ласка, якщо людина звільнилася,наприклад, 2006р. і приймається знову 2008р, то внеї залишається та сама картка п-2, і той самий таб. номер чи то стосується лише сумісників? :dont know:

anatol_ua 28.11.2008 11:11

Мабуть, упустив :redface:
Уточнюю:
1. esar res завжди радить, що перед застосуванням будь-якого документа треба перевірити його реєстрацію у Мінюсті.
Якщо вона присутня - документ має силу (потужність, дієвість, обов'язковість і т.і.) для УСІХ,
якщо ж ні - стосується тільки організацій і підприємств, підпорядкованих видавнику цього документа.

2. Наказ Мінстату №277 ("Про затвердження типових форм первинного обліку особового складу") у Мінюсті не зарєєстрований :eek:.
Таким чином виходить (тільки не бийте зразу :redface:, спочатку дочитайте), що ведення карток П-2 не є обов'язковим взагалі ( ОЙ :eek:), оскільки "Концепція побудови національної статистики України та Державна програма переходу на міжнародну систему обліку і статистики" (на виконання якої і було видано Наказ №277) затверджені Постановою КМУ, яка теж не пройшла ( :!: :!: :!: )реєстрацію у Мінюсті.

3. А от наказ N 343 від 26.12.95 ("Про затвердження форми первинного обліку N П-2 ДС та Інструкції по її заповненню" для державних органів) зареєстрований у Мінюсті, отже ВСІ державні підприємства і організаціїї ПОВИННІ вести картки П-2 ДС ( :twisted: ).

4. У нас була реорганізація і деякі співробітники були переведені із однієї компанії в іншу. Так от їх картки я (дуже лінивий :redface: ) переклав із однієї папки в іншу ( :eek: ) - тобто "перевів картки із однієї організації в іншу" :redface:
Причина, що змусила мене це зробити - необхідність дуже швидко сформувати всі необхідні документи (особові справи, ШР, облік відпусток і т.д. і т.і.)

УФ ! Аж втомився :)
Тепер можете бити :redface:

esar 28.11.2008 11:43

Анатоліє, окрім незареєстрованого наказу Мінстату № 277, існує ще й наказ Головархіву при КМУ № 41 від 20.07.98 "Про затвердження Переліку типових документів". А ось цей наказ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ в Мінюсті 17 .09.1998 за N 576/3016.
В Переліку за зазначено:
Цитата:

519. Особові картки робітників, службовців, інженерно-технічних працівників (у тому числі тимчасових співробітників та працюючих за сумісництвом)
І термін зберігання цих карток визначений так: "
Цитата:

75 р.-"В"
Тобто: (75 років) - (вік особи).

Ми можемо брати під сумнів ФОРМУ та НАПОВНЕННЯ картки П-2 (розташування та кількість граф, тозділів тощо), але не можемо брати під сумнів те, що картки ці на підприємстві повинні вестися обов'язково і зберігати їх потрібно майже вічно. Більш того, у разі втрати наказів картки форми П-2 слугують документом, що підтверджує трудовий стаж на підприємстві і можуть слугувати підставою для видачі довідок про минулу трудову діяльність.


Часовой пояс GMT +3, время: 21:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA