Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Должности по Классификатору профессий (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=98)

loil 01.02.2019 13:06

Не можна, оскільки така посада відсутня у Переліку лікарських посад у закладах охорони здоров'я (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0893-02)
та класифікаторі професій.
Я, до речі, взагалі не знайшла мамолога у жодному з цих документів.

Andry 01.02.2019 13:26

Цитата:

Сообщение от Julytt (Сообщение 235572)
можно ли написать "лікар-хірург маммолог"?

Я не медик, але думаю, що так писати не можна. У всякому випадку я ще ніколи не чув про таку професію...
Цитата:

Сообщение от loil (Сообщение 235589)
...
Я, до речі, взагалі не знайшла мамолога у жодному з цих документів.

Погано шукали - маммолог, код 2211.2

Юрій Шепетюк 18.02.2019 10:38

Чи можна присвоїти керівнику підприємства посаду Генеральний директор, згідно останнього класифікатора професій?

Andry 18.02.2019 11:35

Цитата:

Сообщение от Юрій Шепетюк (Сообщение 235806)
Чи можна присвоїти керівнику підприємства посаду Генеральний директор, згідно останнього класифікатора професій?

Можна, але якщо у нього в підпорядкуванні є кілька директорів (наприклад, директор технічний, директор фінансовий тощо, або директора інших підприємств, що входять у об'єднання, яким керує генеральний директор), в іншому випадку - це просто директор.
Читаємо ст.39 Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". :
Цитата:

4. Виконавчий орган товариства є одноосібним. Назвою одноосібного виконавчого органу є "директор", якщо статутом не передбачена інша назва.
5. Статутом може бути встановлено, що виконавчий орган товариства є колегіальним, та визначено його кількісний склад. Назвою колегіального виконавчого органу є "дирекція", а його голови - "генеральний директор", якщо статутом не передбачені інші назви.

Евгения06 18.02.2019 14:10

Добрый день,
Были приняты сотрудники на должности "Водій автотранспортних засобів", сейчас перевели их на должность " Експедитор транспортний".
Вопрос: Идет ли у них стаж водителя на должности експедитора?

Andry 18.02.2019 20:18

Цитата:

Сообщение от Евгения06 (Сообщение 235817)
Идет ли у них стаж водителя на должности експедитора?

Нет, не идет, так как они работают на совершенно другой должности, которая не имеет с профессией водителя ничего общего.
Хотите, чтобы шел стаж водителя - оформляйте совместительство.

eloissa 19.02.2019 09:39

Добрый день. У экспедиторов продолжается общий трудовой стаж. Какой стаж Вы имеете в виду? Для чего его необходимо учитывать?

Andry 19.02.2019 09:56

Цитата:

Сообщение от eloissa (Сообщение 235823)
Какой стаж Вы имеете в виду? Для чего его необходимо учитывать?

Имеется в виду непрерывный стаж работы водителем, необходимый для присвоения классности. Читаем ДКХП:
Цитата:

У процесі роботи на підприємстві водію може бути присвоєно кваліфікацію II чи I класу.
Для присвоєння II класу у посвідченні водія повинен бути дозвіл на керування транспортними засобами категорій "B", "C", "E" або "D", або "D" та "E", а також безперервний стаж роботи водієм III класу на підприємстві - не менше трьох років.
Для присвоєння I класу повинен бути дозвіл на керування транспортними засобами категорій "B", "C", "D" та "E", а також безперервний стаж роботи водієм II класу на даному підприємстві - не менше двох років.

eloissa 19.02.2019 10:21

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 235824)
Имеется в виду непрерывный стаж работы водителем, необходимый для присвоения классности.

Я просто не поняла юмора)) Стаж по профессии для присвоения классности - работающему по другой профессии)

Юрій Шепетюк 19.02.2019 11:25

У класифікаторі є посади назви яких включають слова в дужках, наприклад
Директор (начальник, інший керівник) підприємства
Потрібно вказувати повну назву як в класифікаторі, в документообороті, трудових і т.д. чи вибираємо те що підходить в конкретному випадку?


Часовой пояс GMT +3, время: 08:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»