Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Должности по Классификатору профессий (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=98)

Elisa 28.03.2021 13:56

Посада за класифікатором професій
 
Доброго дня! Підскажіть, як правильно назвати посаду контент-менеджер та відділ в оргструктурі?

eloissa 29.03.2021 10:14

Цитата:

Сообщение от Elisa (Сообщение 242198)
Підскажіть, як правильно назвати посаду контент-менеджер...

Добрий день! Посади контент-менеджера або чогось подібного в нашому КП немає. Тому мова йде не про "правильно" а про "можливо". З практичного досвіду, таку посаду називають "Фахівець з ведення сайту" 3439 або "Менеджер з інформаційних ресурсів" 1231. Зверність увагу на те, що менеджер - це управитель, організатор, керівник, тобто не є безпосереднім виконавцем роботи. Якщо йдеться про людину, яка самостійно виконує роботу, то доречніше використовувати назву ""Фахівець..."
Цитата:

Сообщение от Elisa (Сообщение 242198)
...та відділ в оргструктурі?

Тобто? Який відділ, про що Ви питаєте:dont know:?
Взагалі-то, відділи в оргструктурі Ви можете називати, як вам зручно. Тут немає обмежень або стандартів.

Andry 29.03.2021 10:16

Цитата:

Сообщение от Elisa (Сообщение 242198)
як правильно назвати посаду контент-менеджер та відділ в оргструктурі?

Ця тема вже обговорювалась два роки тому: https://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12272&page=62

Татьяна Шевчук 15.04.2021 12:21

Добрий день! У мене питання, у 2004 року прийнята на посаду друкарки (не державна служба), проте виконувала обов'язки державних службовців, розпорядженнями керівника, хоча це не є в моїх посадових обов'язках. Чи законно це?

Andry 15.04.2021 14:15

Цитата:

Сообщение от Татьяна Шевчук (Сообщение 242259)
...прийнята на посаду друкарки (не державна служба), проте виконувала обов'язки державних службовців, розпорядженнями керівника, хоча це не є в моїх посадових обов'язках. Чи законно це?

Питання риторичне і я не розумію, навіщо ви взагалі його задали - адже саме той факт, що ви задали це питання, свідчить про те, що ви добре знаєте на нього відповідь. Якщо не знаєте - нагадаю: усі ваші посадові обов'язки перечислені в посадовій інструкціїї, один з примірників якої вам повинні були видати на руки. Усе, що за межами цієї інструкції, ви не повинні були виконувувати.
Читайте КЗпП України:
Цитата:

Стаття 31. Заборона вимагати виконання роботи, не обумовленої трудовим договором
Власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором.
А тепер я вас запитаю: чому тоді, коли від вас керівник вимагав виконання завдань, не передбачених посадовою інструкцією, ви уче мовчки виконували, а тепер раптово у вас виникли сумніви? Що змінилося?


P.S. Навіяло - "Кочегару Василию всё труднее становится совмещать работу бухгалтера, пекаря и космонавта" :)

Татьяна Шевчук 15.04.2021 16:28

решила подать в суд

вопрос в том, чтоб приравнять стаж работы к госслужбе

Andry 19.04.2021 09:11

Цитата:

Сообщение от Татьяна Шевчук (Сообщение 242263)
решила подать в суд
вопрос в том, чтоб приравнять стаж работы к госслужбе

Зря решили - только время потеряете.
Дело не имеет судебной перспективы.

Евгения06 29.04.2021 11:12

Добрый день, помогите пожалуйста, принимаем на работу сотрудника на должность помошник бухгалтера, как правильно указать должность согласно классификатора?

Andry 29.04.2021 11:27

Цитата:

Сообщение от Евгения06 (Сообщение 242293)
...как правильно указать должность согласно классификатора?

Внимательно прочтите приложение В к Классификатору

Oksana Gr. 31.05.2021 13:14

Добрый день! Скажите, пожалуйста, по КП возможна ли должность "Бухгалтер з нарахування заробітної плати"?:reverie:


Часовой пояс GMT +3, время: 05:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»