Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отчеты. Проверки. Трудовые споры (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Отчет по труду (форма № 1-ПВ) (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=8470)

ЛЕНОЧКА 21.02.2018 16:14

3.2.2. При обчисленні середньооблікової кількості штатних працівників облікового складу враховуються всі категорії працівників облікового складу, зазначені у пунктах 2.4, 2.5 цієї Інструкції, крім працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею віку, передбаченого чинним законодавством або колективним договором підприємства, включаючи тих, які усиновили новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку (підпункти 2.5.8 — 2.5.9 Інструкції). Облік цих категорій працівників ведеться окремо.

Поэтому, исключаются.
Я думаю в графу 3100, входят

Ангелина 04.01.2021 16:40

Уважаемые коллеги! На предприятии работает сотрудник неполный рабочий день и также является внутренним совместителем. Можно считать, что он отработал полное рабочее время,сложив отработанные часы по основному месту работы и по совместительству?

Вика_86 04.01.2021 16:54

Нельзя,
Это разные трудовые договоры, отдельные строчки табеля и отдельная оплата труда.
Вы не хотите доплачивать при недоработке или с какой целью хотите суммировать время?

Ангелина 04.01.2021 18:45

Необходимо для отчета 1-ПВ (кварт.). Есть там графа 6130, "кількість штатних працівників, які відпрацювали 100% фонду робочого часу".

eloissa 05.01.2021 09:47

Цитата:

Сообщение от Ангелина (Сообщение 241788)
Необходимо для отчета 1-ПВ (кварт.). Есть там графа 6130, "кількість штатних працівників, які відпрацювали 100% фонду робочого часу".

Значение в этой графе зависит от значений в других графах, например, 6010, 6020 - 6120. А раздел называется: Розподіл штатних працівників за розмірами заробітної плати . То есть, данный показатель напрямую зависит от размера начисленной ЗП за отчетный период.
Так что, вопрос, собственно, к бухгалтеру, а не к кадровику. Но я считаю, что внутренний совместитель с двумя "неполными зарплатами" не может быть равен одному работнику, отработавшему 100% рабочего времени. Это не одно и то же.

Вика_86 05.01.2021 11:33

Вопрос не такой и простой,
Вот что я поняла, из инструкции по статистике заработной платы, инструкции статистики количества работников, инструкции по заполнению формы 1-ПВ.

С внутренними совместителями немного другая история чем с внешними.

Инструкция по заполнению 1-ПВ:
Цитата:

5.4. У рядках 6130-6150 ураховуються працівники, які були
прийняті на умовах повного робочого дня (тижня) та перебували в
обліковому складі працівників на кінець звітного періоду.
Последний абзац п. 2.6.1. Инструкции по статистике работников:
Цитата:

Працівник, який отримує на одному підприємстві дві, півтори
ставки, тобто оформлений за сумісництвом на тому самому
підприємстві, де й основне місце роботи (внутрішнє сумісництво),
або менше однієї ставки, в обліковій кількості штатних працівників
враховується як одна фізична особа
;
Цитата:

5.3. У рядках 6020-6110 здійснюється розподіл кількості
працівників, зазначеної у рядку 6010, залежно від розмірів
нарахованої їм заробітної плати. До заробітної плати включаються
всі суми, нараховані за звітний місяць відповідно до пунктів
2.1-2.3 глави 2 Інструкції зі статистики заробітної плати

( z0114-04 ). При цьому не враховуються суми перерахунків,
здійснені за попередні періоди, а також інші виплати, що не
належать до фонду оплати праці (глава 3 Інструкції зі статистики
заробітної плати), зокрема допомога по тимчасовій
непрацездатності, інші види допомоги, що здійснюються за
загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням. Суми,
нараховані за період відпустки, ураховуються тільки в тій частині,
що припадає на звітний місяць.
Цитата:

2. Фонд оплати праці

2.1. Фонд основної заробітної плати

Фонд основної заробітної плати включає нарахування винагороди
за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми
часу, виробітку, обслуговування, посадових обов'язків). До його
складу належать:

2.1.1. Винагороди за виконану роботу відповідно до
встановлених норм праці за тарифними ставками (окладами),
відрядними розцінками робітників та посадовими окладами
керівників, фахівців, технічних службовців, включаючи в повному
обсязі внутрішнє сумісництво.

Эту интуитивную цепочку можно как подтвердить, так и развалить. Склоняюсь к тому, что в квартальном отчете работник, который работает по основному месту работы и по внутреннему совместительству учитывается как один человек.

А вы как считаете?

eloissa 05.01.2021 12:55

Спасибо, Вика, за такое глубокое исследование вопроса:thumbs up:
Я по-прежнему считаю, что это всё-таки не кадровый вопрос, а бухгалтерский:yes: Кстати, в управлении статистики тоже можно спросить, они точно знают, как правильно

Вика_86 05.01.2021 13:01

Цитата:

Сообщение от eloissa (Сообщение 241791)
Спасибо, Вика, за такое глубокое исследование вопроса:thumbs up:
Я по-прежнему считаю, что это всё-таки не кадровый вопрос, а бухгалтерский:yes: Кстати, в управлении статистики тоже можно спросить, они точно знают, как правильно

Совпало, как раз считала этот важнейший отчет.
Стало интересно, может бухгалтер тоже ответит - будем знать для общего развития.В инструкции много пересылок на другие документы, и противоречивых данных. Каждый раз голову сломать можно.

Irisha50 14.01.2021 11:12

Последний отчет квартальный по разбивке зарплаты дала на откуп знаменитой 1С . Обычно сама все считала, в этот раз времени совсем не было. Все нормально статистика приняла без вопросов.

Fenix 02.02.2021 18:35

ДОБРЫЙ ДЕНЬ!
Вопрос из разряда "глупых", но очень сейчас актуальных: какая формула для расчета кол-ва отработанного рабочего времени штатными работниками в чел/часах? для 1-ПВ месячная
Хелп!

Вика_86 02.02.2021 18:51

Цитата:

2.6. У рядку 1060 відображається кількість фактично
відпрацьованих штатними працівниками людино-годин, ураховуючи час,
відпрацьований у вихідні (за графіком), святкові та неробочі дні,
період службових відряджень, на надурочних роботах, а також час
роботи надомників. Час, відпрацьований працівниками, які працюють
за сумісництвом на тому самому підприємстві, де й основне місце
роботи, ураховується у цьому рядку в повному обсязі.
Включается количество часов фактически отработанных, в том числе сверхурочные, командировки, работников, которые работают по основному месту работы.
Плюс отработанные внутренними совместителями.

Что именно смущает Вас?

Fenix 03.02.2021 08:54

т. е. это общяя сумма данных столбца в табеле "количество отработанных часов за месяц" за минусом данных по внешним совместителям?

Вика_86 03.02.2021 08:57

Да

Fenix 02.04.2021 17:01

Добрий день!

Прошу допомогти розібратися з розділом 4 звіту 1-ПВ квартальна.

В рядку 7010 відображаємо середньооблікову числельність жінок за квартал, а кількість відпрацьованих людино-годин жінками за квартал - це сума людино-годин за 3 місяці? чи середній показник (сума за 3 місяці й розділена на 3)?

Вика_86 03.04.2021 20:11

Добрий день,
Рядок 7010, графа 3 - сума людино-годин за квартал, так само рядок 7010, графа 2 - фонд оплати праці за квартал.

Ангелина 29.04.2021 09:03

Добрый день! Отчет 1-ПВ (квартал) п. 7010: можно ли суммировать отработанные часы штатного работника и часы его работы по внутреннему совместительству? Считать ли его как отработавшего полное время? Учитывая то, что это два разных трудовых договора, я думаю, что нельзя. Как правильно?

eloissa 29.04.2021 10:02

Не слишком ли мудрено, я тут в Инструкцию по заполнению этой формы заглянула. Что-то совсем другое вырисовывается... По инструкции:

6.1. У графі 1 рядка 7010 форми N 1-ПВ (квартальна)
відображається середньооблікова кількість жінок - штатних
працівників, що визначається згідно з Інструкцією зі статистики
кількості працівників ( z1442-05 ). До розрахунку не включаються
жінки, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та
пологами, а також для догляду за дитиною до досягнення нею віку,
передбаченого чинним законодавством. У графі 2 цього рядка
відображається фонд оплати праці жінок, уключених до
середньооблікової кількості штатних працівників, а у графі 3 -
відпрацьований ними час.
-----
Рядок 7010 графи 1 < або = Рядок 1040 графи 2 форми N 1-ПВ (місячна)

Рядок 7010 графи 2 < або = Рядок 5010

Рядок 7010 графи 3 < або = Рядок 1060 графи 2 форми N 1-ПВ (місячна)

Вика_86 30.04.2021 10:03

Как я понимаю, то статистическая отчетность и инструкции количества работников разделяют совместителей на внутренних и внешних.

Внутренних учитывают вместе с основным местом работы (т.е. часы и деньги суммируют=внутреннее совместительство+основное место работы)


Часовой пояс GMT +3, время: 18:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»