Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Увольнение пенсионеров (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=504)

Iren@ 14.04.2011 22:35

Есть:
Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139265)
Тепер пенсіонерка не задоволена.


Мотя 14.04.2011 22:51

Ир, но ТС все время пишет, что недовольство пенсионерки выражает ее дочка....
Интересно, а сама пенсионерка что выражает? Приходила ли она в ОК, чтобы выразить свое недовольство..:reverie:
Мне интересно, почему вообще посторонние - дочки - посещают ОК?:dont know:

Mardge 15.04.2011 10:12

Цитата:

Сообщение от Iren@ (Сообщение 139297)
того, що кадровик з власної ініціативи дописала причину звільнення в наказі і в ТК, якої не було в заяві,

Згодна. :redface: Не звернула увагу, що працівниця в заяві не вказала причину "вихід на пенсію".

В такому випадку потрібно виправляти запис в трудовій книжці...

svetaweu 15.04.2011 10:17

Дякую всім колеги, що відгукнулися. Я виправила запис в трудовій книжці і на цьому "ця історія" закінчилася.

Мотя 15.04.2011 17:21

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139328)
Я виправила запис в трудовій книжці і на цьому "ця історія" закінчилася.

А как же быть с этим:

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139280)
пенсіонерку звільнили в той же день, коли вона написала заяву не тримаючи 2 тижні.

:dont know::reverie::?

lyubchic 26.04.2011 10:55

Уважаемы коллеги! Прошу помощи в решении следующего вопроса: увольняется инвалид детства 2 группы. Имеет статус пенсионера по инвалидности, по логике. Вопрос: мы давали ему наперед отпуск, "перегулял" на сегодняшнюю дату 8 дней. В Законе об отпусках указано, что при выходе на пенсию из сотрудника задолженность за использованный наперед отпуск не производится. Естественно, человек и сам не хочет, чтобы с него высчитали денежку. Но возникает еще один вопрос: если инвалид напишет заявление на уводльнение по соглашению сторон, а не в связи с выходом на пенсию, сохраняется ли за ним право не выплачивать данную задолженность? Извините, за путаницу, но и сама уже не пойму, как правильно поступить и это оформить.

Mardge 26.04.2011 11:14

Цитата:

Стаття 22. Відрахування із заробітної плати за час відпустки
У разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже одержав відпустку повної тривалості, для покриття його заборгованості власник або уповноважений ним орган провадить відрахування із заробітної плати за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року.
Відрахування, передбачене частиною першою цієї статті, не провадиться, якщо працівник звільняється з роботи у зв'язку з:
1) призовом або прийняттям (вступом) на військову службу, направленням на альтернативну (невійськову) службу;
2) переведенням працівника за його згодою на інше підприємство або переходом на виборну посаду у випадках, передбачених законами України;
3) відмовою від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, а також відмовою від продовження роботи у зв'язку з істотною зміною умов праці;
4) змінами в організації виробництва та праці, в тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, скороченням чисельності або штату працівників;
5) виявленням невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації або стану здоров'я, що перешкоджають продовженню даної роботи;
6) нез'явленням на роботу понад чотири місяці підряд внаслідок тимчасової непрацездатності, не рахуючи відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, якщо законодавством не встановлено більш тривалий термін збереження місця роботи (посади) при певному захворюванні;
7) поновленням на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу;
8) направленням на навчання;
9) виходом на пенсію.
Відрахування із заробітної плати за невідпрацьовані дні відпустки у разі смерті працівника не провадиться.

Нет в этом перечне соглашения сторон.

lyubchic 27.04.2011 11:01

Руководство приняло решение в виде поощрения за вклад в общее дело при увольнении не высчитывать задолженность за использованный наперед отпуск. Правомерно ли это? В принципе, я думаю, что нарушений в этом случае не будет. как думаете?

Мотя 28.04.2011 13:19

Цитата:

Сообщение от lyubchic (Сообщение 140230)
Правомерно ли это?

Деньгами предприятия распоряжается предприятие....
Куда хочет, туда и тратит....Есть возможность оплатить убытки, то почему бы и не оплатить?

Anna_Z 17.11.2011 10:43

Увольнение в связи выходом на пенсию
 
День увольнения на негосударственном предприятии в связи с выходом на пенсию должен быть в день достижения работником пенсионного возраста или есть какой-то «зазор»?
Вопрос связан с тем, что при увольнении в связи с выходом на пенсию сотруднику положены дополнительные денежные выплаты (прописано в кол.договоре).
А человек хочет уволится через 10 дней после достижения пенсионного возраста«..в связи с выходом на пенсию»…

Спасибо ))


Часовой пояс GMT +3, время: 00:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»