Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Прием на работу. Испытательный срок (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Срочный трудовой договор (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3019)

Iren@ 01.09.2010 15:16

Тетяно, так ти не відповіла:
А якщо працівник не захоче писати заяву на звільнення - не звільните? ;)

Татьяна К. 01.09.2010 15:42

Та ні, руки викручувати не буду.:lol: До того ж у мене "строковиків" всього-то аж троє.:dont know: Тут питання не стоїть принципово писати чи не писати. Ну є у мене такі заяви, а у когось немає - і хай собі. Я ж не наполягаю на тому, що вони повинні бути написані.:reverie:

i_love_hr 01.09.2010 15:46

Цитата:

Сообщение от rostian (Сообщение 108544)
При увольнении по п. 2 ст. 36 , в приказе какое основание указывать? -" закінчення строку трудового договору", или еще взять заяву работника (дополнительно)?

Для увольнения по окончанию срочного трудового договора заявление не требуется. Слово "Прошу" в заявлении обозначает инициативу работника, а в данном случае она отсутствует

Татьяна К. 01.09.2010 15:51

Так вже ж на цьому і зупинилися. А я таки заяви буду практикувати!;)

silvia 14.10.2010 10:15

re
 
Ми приймаємо працівника за строковим трудовим договором терміном на 3 міс. (на час дії договору по технічному обслуговуванню котельні). Чи достатньо у наказі зазначити термін з ......по ....., чи слід зазначати - з ... по .... до закінчення дії договору по техн. обсл. № ..... від .......

anatol_ua 14.10.2010 11:00

Цитата:

Сообщение от silvia (Сообщение 113965)
достатньо у наказі зазначити термін з ......по .....,

:yes:
И форма П-1 имеет для этого соответствующие поля !

korelija 27.10.2010 14:40

Натрапила на цікаву статтю. Виявляється Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.1974 р №311-ІХ "Про умови роботи тимчасових працівників і службовців" була окреслена таки категорія тимчасових працівників,яка визнавала їх тимчасовими на строк до двох місяців ,позбавляла роботодавця права на випробувальний термін і дозволяла звільняти без попередження працівника,його заяви в останній день роботи. При цьому геть не йдеться про сезонну потребність такої роботи : "тимчасовими вважаються працівники, прийняті на роботу на строк до двох місяців, А (не і) для заміщення тимчасово відсутніх ....до 4-х місяців"... Звідси випливає,що таки можна укладати строковий трудовий договір на 2 місяці чи я щось не вірно зрозуміла. Поділіться враженнями будь-ласка,шановні колеги.

Iren@ 27.10.2010 18:31

Цитата:

Сообщение от korelija (Сообщение 115521)
Звідси випливає,що таки можна укладати строковий трудовий договір на 2 місяці чи я щось не вірно зрозуміла.

Можна. Чому - ні? Тимчасова робота - це різновид СТД.

korelija 28.10.2010 08:28

Протягом цієї теми ми йшли до того, що строковим ТД може бути лише за особливих умов, які не дозволяють укладати ТД на невизначений термін, а тут йдеться про те,що можна. Звідси питання.

Мотя 28.10.2010 10:12

А в чем, собственно, вопрос?:?
В том, что можно ли на 2 месяца?
или
В том, что можно ли вообще в ... ситуации заключить СТД?
:?


Часовой пояс GMT +3, время: 12:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA