Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Отпуск матери с детьми (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3548)

tanOK 07.08.2009 16:12

Спасибо за разъяснения! :bow:
Не думала, что трактование настолько буквально: "Жінка, яка працює....@ :reverie:

silvia 11.11.2009 10:19

Додаткові відпустки матерям
 
Підкажіть як правильно зробити.
Працівниця ( мати 2 дітей до 15-ти років) працює на п-ві з початку 2005 року. З листопада 2006 по 2009 рік перебувала у декретній відпустці з 3 дитиною. Додаткові відпустки (7 днів) було використано за 2005 і 2006 рік. Чи має право вона на цю ж відпустку за 2007 і 2008 роки (час декрету) чи новий відлік почнеться з 2009 року?
Дякую.

Татьяна К. 11.11.2009 10:42

Ст. 19 Закону Про відпустки: "Жінка, яка працює..." Вавжаю, відлік потрібно починати з 2009 року.

anatol_ua 11.11.2009 12:27

Підтримую Тетяну, ще й тому що:

До стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (стаття 6 цього Закону), зараховуються:
...
3) час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому виплачувалася допомога по державному соціальному страхуванню, за винятком частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
і далі:
Додаткові відпустки працівникам, які мають дітей, надаються понад щорічні відпустки, передбачені статтями 6, 7 і 8 цього Закону, а також понад щорічні відпустки, встановлені іншими законами та нормативно-правовими актами, і переносяться на інший період або продовжуються у порядку, визначеному статтею 11 цього Закону.

Хотя чётко действительно не прописано:dont know:

victorys06 15.12.2009 16:15

Подскажите, пожалуйста, как правильно составляется заявление и приказ на дополнительный отпуск женщинам, которые имеют двух и более детей до 15 лет?

anatol_ua 15.12.2009 16:34

1.
Кому
чьё

заявление.

Прошу предоставить дополнительный оплачиваемый отпуск на 7 к.д.

дата подпись

2. Форма П-3
(указать вид отпуска: додаткова відпустка матері двох дітей згідно ст. 19 ЗУ "Про відпустки")

blonda 15.12.2009 17:10

Об увеличении продолжительности соц.отпуска
 
С 01.01.2010 вместо 07 календарных дней социального отпуска - 10 к.д., а при наличии нескольких оснований не 14 к.д., как ранее, а 17 к.д. (Закон Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по вопросам социальной защиты многодетных семей" от 19.05.2009 г. № 1343-VI*
Это я как раз сейчас Справочник кадровика листаю № 12, наткнулась на обсуждаемую тему, решила новостью поделиться. Хотя может для многих это уже и не новость, журнал наверняка все читали.

Люля 16.12.2009 10:52

я что-то тоже запуталась, если женщина (мать 2 несоверш. детей) в прошлом году отпуск не использовала, а сейчас его просит с января, ей что предоставляется уже за 2010 к. год? а тот что она не использовала за 2009г. будет висеть аж до увольнения?
нельзя как ежегодные предоставлять все по порядку: сначала неиспользованный за прошлый год, а затем следующий и т.д.?

Anastasia_ 16.12.2009 11:42

Можно и нужно. Отдаете за 2009 (7 кал. дней), а потом за 2010

anatol_ua 16.12.2009 11:46

Был неправ, тоже запутался...
:redface::redface::redface:


Часовой пояс GMT +3, время: 05:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»