Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Охрана труда (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Необхідність інженера і начальника штабу цивільної оборони на підприємстві (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=13893)

qwerts 08.09.2011 15:46

Необхідність інженера і начальника штабу цивільної оборони на підприємстві
 
Керівництво з метою економії коштів мабуть дало завдання показати чи потрібні на підприємстві інженер з охорони праці і начальник штабу цивільної оборони.
наше підприємство в галузі виробництва морозива, кількістю в середньому 250 чол. Щодо цивільного захисту то на території знаходиться компресорний цех(хімічно-небезпечний об єкт з кількістю - 22 т аміаку в системі)

знайшов в законі Про охорону праці:cry: що якщо більше 50 чол то інженер потрібен. але чи значить це що ОБОВ ЯЗКОВО ПО ЗАКОНУ потрібен інженер?
і на рахунок штабу цивільної оборони не знаю де шукати такий закон взагалі

підкажіть щось бо питання серйозне а відповіді не можу найти
дякую

Vadias 08.09.2011 16:31

Просмотрите ЗУ "Про цивільну оборону", Постанову про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру № 1198 від 03.08.1998 р.,Постанову про затвердження Положення про ЦО України № 299 від 10.05.1994 р.,ЗУ Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру
в них аргументов предостаточно:rofl:

Vadias 08.09.2011 16:34

кстати, а ваше предприятие в Киеве находиться?если ДА - то в каком районе?

Anre 08.09.2011 16:38

Цитата:

Сообщение от qwerts (Сообщение 149359)
знайшов в законі Про охорону праці:cry: що якщо більше 50 чол то інженер потрібен. але чи значить це що ОБОВ ЯЗКОВО ПО ЗАКОНУ потрібен інженер?
і на рахунок штабу цивільної оборони не знаю де шукати такий закон взагалі

як я зрозумів з запитання, що Закон з охорони праці у вашому понятті не є ЗАКОНОМ. :good:
Вам потрібно ще якийсь закон на цей закон?:cry:

тому для того, щоб ваш керівник зрозумів закон про охорону праці та закон про правові засади цивільного захисту(в запиті цивільний захист гугля - перший рядок - ви навіть не пробували шукати:reverie:) - йому потрібно пройти навчання по цих законах.

а далі виникнуть запитання
техногенна безпека, паспорт обєкта підвищеної небезпеки, ПЛАС і т.д.

але ще більше не можу зрозуміти, як на обєкті підвищеної небезпеки(22 тони аміаку) небуло перевірок держнагляду, МНС та цивільної оборони.:dont know: -бо тоді таких би питань не задавали.

qwerts 09.09.2011 08:27

Цитата:

Сообщение от Vadias (Сообщение 149371)
кстати, а ваше предприятие в Киеве находиться?если ДА - то в каком районе?

ні. не в києві.
Цитата:

Сообщение от Anre (Сообщение 149374)
як я зрозумів з запитання, що Закон з охорони праці у вашому понятті не є ЗАКОНОМ. :good:
Вам потрібно ще якийсь закон на цей закон?:cry:

чому, я так і зробив Закон України про ОП і показав. іншого ж нічого і нема

і на основі чого ви вирішили що в нас не було перевірок? вони були є і будуть мабуть далі..
керівник то знає мабуть але їх цікавли як я зрозумів чи є в законі вимога цілої ставки інженера з ОП чи можна і неповну ставку.. а такого ж нема в законі як я прочитав і знаю .
я не помилився?

Anre 09.09.2011 11:54

Цитата:

Сообщение от qwerts (Сообщение 149446)
ні.
керівник то знає мабуть але їх цікавли як я зрозумів чи є в законі вимога цілої ставки інженера з ОП чи можна і неповну ставку.. а такого ж нема в законі як я прочитав і знаю .
я не помилився?

Закон про ОПСтаття 15. Служба охорони праці на підприємстві На підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб
роботодавець створює службу охорони праці відповідно до типового
положення
,
що затверджується центральним органом виконавчої влади
з питань нагляду за охороною праці.
На підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції
служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва
особи, які мають відповідну підготовку.
На підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для
виконання функцій служби охорони праці можуть залучатися сторонні
спеціалісти на договірних засадах, які мають відповідну
підготовку.
типове положення про службу ОП
1.5. Керівники та спеціалісти служби охорони праці за своїми посадами та заробітною платою прирівнюються до керівників і спеціалістів основних виробничо – технічних служб.

що в наведеному тексті не зрозуміло?

qwerts 14.09.2011 16:54

дякую. та вже зрозуміло
останній пункт щось не побачив там.

Anre 14.09.2011 22:13

конкретизуйте Вашу відповідь,
Цитата:

Сообщение от qwerts (Сообщение 150025)
дякую. та вже зрозуміло
останній пункт щось не побачив там.

там - це де?

qwerts 15.09.2011 08:37

Цитата:

Сообщение от Anre (Сообщение 150054)
конкретизуйте Вашу відповідь,
там - це де?

нема шо робити, вирішили до слів чіпатися??

як де. в положенні про ОП

Anre 15.09.2011 13:06

Цитата:

Сообщение от qwerts (Сообщение 150074)
нема шо робити, вирішили до слів чіпатися??

як де. в положенні про ОП

:?
я навів пункт 1.5, який діяв до 2007 року, щоб ви його прочитали і зрозуміли про ставки, про які ви запитуєте, бо з 2007 року цей пункт викладений в новій редакції і більш запутано.

а до ваших слів не чіпаюсь, мені є шо робити .
Так з вашої відповіді я зрозумів, що тільки дарма затрачую на вас час і про вас зрозумів, беручи до уваги ваші запитання та тон спілкування:dont know:, до охорони праці дуже маєте далеке відношення.


Часовой пояс GMT +3, время: 01:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA