Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Об увольнении по ст. 38 (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5876)

Каренина 12.11.2015 13:51

Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 220268)
Просто заява без візи директора до наказу?

Віза директора є, наказу немає.

DANA13 12.11.2015 14:00

В цьому випадку погодьте це питання з директором, покажіть йому 2 абз. ст.38 КЗПпУ (я ж не знаю якиий він, бувають і САМДУРИ), щоб з ненацька не почути: ЯК ТИ МОГЛА НЕ ВИКОНАТИ ....

Каренина 12.11.2015 14:54

це все зрозуміло, як по закону необхідно зробити у такому випадку? просто була перевірка комісії по одному випадку, і вони зазначили, що така заява мала бути. комісія то комісія, сьогодні одні перевіряють городять, завтара інші, хто як розуміє.

DANA13 12.11.2015 15:09

Якщо немає нічого крім заяви, яку не реалізовано, все узгоджено з диркетором, то навіщо її зберігати та показувати при перевірці?

У мене бувають ПСИХІ працівників у вигляді термінових заяв про звільнення, потім, коли всі миряться і працюють далі - я їх просто викидаю

Каренина 12.11.2015 15:46

В том і справа, що працівник ПСИХОНУВ сам написав заяву на звільнення, а потім написав скаргу на наш заклад, що керівник змусив писати заяву на звільнення. от комісія по розбору цього випадку і зазначила, що працівник мав написати заяву про вдкликання. Просто хочеться підстрахуватися від таких ПППППрацівників

Коли працівник звільняється він має надати до відділу кадрів обхідний листок з підписами керівника структурного підрозділу, з бухгалтерії і.д.т., а якщо він не оформив належним чином обхідний? Як тоді бути якщо у працівника заборгованість по бухгалтерії, або в структурному підрозділі, якщо він не встиг, або не захотів за 2 тижні вирішити усі питання? Я так розумію, я не маю право не видати трудову книжку без обхідного?

DANA13 12.11.2015 15:57

Співчуваю, якщо у Вас трапляються таки писаки, то раджу:
взяти у нього заяву на відзив та накласти резоюцію: "для виконанння", а потім ВИ залшите собі копію заяви про звільнення, а йому віддіайте заяву про звільнення під підпис:"оригінал заяви отримав Іванов ___ (дата)"

Каренина 12.11.2015 17:56

як прац!вник маэ пов¡домити що в¡н передумав зв¡льнятися? письмово? чи можна усно?

Iren@ 12.11.2015 21:47

Слова до справи не підшиєш. Рекомендую тільки письмово.

Мотя 13.11.2015 00:58

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 220307)
Я так розумію, я не маю право не видати трудову книжку без обхідного?

Какое право Вы имеете не выдать ТК работнику при увольнении?
Ни о каком обходном листе ни слова не сказано в КЗоТУ!:nea:
Зато там указан срок, в который Вы обязаны выдать ТК при увольнении:

Цитата:

Стаття 47. Обов’язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку

Власник або уповноважений ним орган зобов’язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку
со всеми вытекающими...

Каренина 13.11.2015 10:03

Чому у мене виникло таке питання? Часто працівник до дня звільнення не вспіває вирішити питання з бухгалтерією, керівником свого структурного підрозділу, і т.д. і бухгалтерія наполягає щоб я не віддавала трудову поки працівник не вирішить усі питання. Чи можна якимсь чином надавити на працівника, щоб він вчасно вирішив свої питання, крім того щоб „шантажувати” його трудовою книжкою. І взагалі чи є якісь нормативні документи щодо обхідних листків.


Часовой пояс GMT +3, время: 06:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»