Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Відпустка без збереження заробітної плати (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=4986)

Yuliya 14.11.2008 10:53

Цитата:

Сообщение от Владимировна
приведенная Вами сылочка не открывается,

А что значит не открывается? В чем у Вас проблема?

танита 14.11.2008 12:50

А якщо в цей день відгулу з ним щось станеться... ногу, наприклад, зламає.. Виробничий травматизм, чи як?

anatol_ua 14.11.2008 13:59

Цитата:

Сообщение от танита
А якщо в цей день відгулу з ним щось станеться... ногу, наприклад, зламає.. Виробничий травматизм, чи як?

А на цей випадок я все одно беру з працівника заяву на відпустку (на один день): якщо все в порядку - заяву знищую, якщо ж ... такого ще не було, слава Богу :eek:
Підстрахуватися ніколи не завадить ;)
Владимировна
Откройте на портале раздел "Статьи" - "TOP-5 за октябрь ’08" - "Порядок предоставления отпусков и их учет в MS Excel" (третья с верху) ;)

kudria 26.11.2008 10:52

Відпустка без збереження з/плати
 
Підкажіть, будь-ласка, працівник має право брати відпустку без збереження заробітної плати 15 кал. днів на рік, а якщо людина працює 2 роки і раніше не брала такої відпустки, а тепер хоче взяти 20 днів, чи можна надати цю відпустку?

kulabok 26.11.2008 10:54

Re: Відпустка без збереження з/плати
 
Цитата:

Сообщение от kudria
Підкажіть, будь-ласка, якщо людина працює 2 роки і раніше не брала такої відпустки, а тепер хоче взяти 20 днів, чи можна надати цю відпустку?

Нельзя.

kudria 26.11.2008 11:05

дякую я так і думала. В ЗУ про відпустки сказано 15 днів на рік...от чомусь мені і стукнуло в голову, що якщо не використати в минулому, можна це зробити в поточному році.

dvs57 26.11.2008 11:16

Шановна kudria!
Хочу Вас застерегти, що відпустка без збереження заробітної плати не завжди може бути 15 календарних днів на рік, а в деяких випадках навіть до 60 календарних днів.
Треба брати до уваги, що це за людина (її статус) та для чого береться ця відпустка.
Перегляньте відповідний розділ Закону „Про відпустки”.
Додам, що відпустка без збереження заробітної плати надається за календарний рік.
Тобто, якщо навіть працівник має право лише на 15 днів, то після 15 грудня йому можна надати відпустку тривалістю 20 днів, як він того хоче, з них 15 днів – в рахунок 2008 року, а 5 днів – в рахунок наступного 2009 року.

captain2001@ukr.net 26.11.2008 12:43

Ліміт відпусток без збереження заробітної плати придуманий для того щоб роботодавці не зловживали даним видом відпусток

Lvenka 26.11.2008 13:57

Читаю тему отпуска без сохранения заработной платы уже 3-ю неделю. Четко усвоила, что по семейным обстоятельствам можно не более 15 кал.дней в году. Нам пришлось тоже это делать - мы поделили на 3 раза по 5 дней. т.к. это тоже можно делать. Теперь вот знакомый попросил помочь их фирме, т.к. кадры у них ведет секретарь и она ему сказала, что можно и на месяц отправлять без содержания! :?
Я поговорила с этой женщиной, она сказала мне что делает след. приказ: В связи с уменьшением объема выполненных услуг на предприятии в ноябре 2008 г. приказываю: отправить в отпуск без сохранения заработной платы на ноябрь месяц след. сотрудников (почти всю фирму. кроме директора, главбуха и пары человек).
Я пытаюсь объяснить, что это неправильно, но тщетно! :dont know:

kulabok 26.11.2008 14:04

А Вы закон об отпусках давали ей почитать?


Часовой пояс GMT +3, время: 15:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA