Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Нормирование и оплата труда (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Оплата праці сумісника (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12483)

Лис Ольга 03.02.2011 15:34

Оплата праці сумісника
 
Дорогі колеги, допоможіть, будь-ласка. З вересня місяця 2010 року працівникові, який прийнятий за сумісництвом на 0.25 посадового окладу, не нараховувалася зарплата. Як вийти з цієї ситуації? Чим це загрожує підприємству?

Мотя 03.02.2011 16:05

Цитата:

Сообщение от Лис Ольга (Сообщение 131058)
1.Як вийти з цієї ситуації? 2.Чим це загрожує підприємству?

1. Выплатить все, что положено.
2. Статья ККУ!

Мария Лесів 09.02.2021 10:09

Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо працівник за основним місцем роботи знаходиться у відпустці для догляду за дитиною яка потребує домашнього догляду до 6-ти років, на роботі за сумісництвом як оплачуються за неї податки?

Andry 09.02.2021 10:32

Цитата:

Сообщение от Мария Лесів (Сообщение 242006)
Скажіть будь ласка, якщо працівник за основним місцем роботи знаходиться у відпустці для догляду за дитиною яка потребує домашнього догляду до 6-ти років, на роботі за сумісництвом як оплачуються за неї податки?

А ніяк не оплачуються.
Відпустка по догляду за дитиною до досягнення дитиною шестирічного віку - це відпустка без збереження заробітної плати, яка надається працівникові у відповідності з п. 3 ч. 1 ст.25 Закону "Про відпустки".
Тому протягом часу перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку за працівника не сплачується єдиний внесок і час перебування у такій відпустці не зараховується до страхового стажу.

Мария Лесів 09.02.2021 10:33

Я маю на увазі що за основним місцем працівник у відпустці по догляду.а за сумісництвом працює.

Andry 09.02.2021 10:35

Цитата:

Сообщение от Мария Лесів (Сообщение 242008)
Я маю на увазі що за основним місцем працівник у відпустці по догляду.а за сумісництвом працює.

Якщо працює, тол отримує заробітну платну, а якщо отримує заробітну платню то платить з неї податки, і те, що на основному місті роботи працівник перебуває у відпустці, на це аж ніяк не впливає.
Взагалі в таких випадках раджу вам розглядати роботу за основним місцем роботи і роботу за сумісництвом як два окремі трудові договори двох різних людей, і вам усе буде зрозуміло.

Мария Лесів 09.02.2021 10:40

я дуже перепрошую, за уточнення. але ніде не можу знайти ніякої інформації з цього приводу і цей форум моя остання інстанція)) тобто я правильно зрозуміла, якщо за основним місцем працівник знаходиться у відпустці для догляду до шести і в цей період бажає оформитися ще на одну роботу за сумісництвом, то роботодавець за сумісництвом сплачує за нього єсв у повному обсязі,так?

Вика_86 09.02.2021 11:28

У Вас внутрішній сумісник чи зовнішній?
Звідки Ви знаєте, що працівник за основним місцем роботи знаходиться у відпустці - можете і не знати, так?
Тому якщо зовнішній сумісник, то ЄСВ не дотягується до мінімального.

З Закону про ЄСВ, ст. 8, п. 5, частина третя.
Цитата:

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена цією частиною, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.


Часовой пояс GMT +3, время: 00:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA