Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Прием совместителя на основное место работы (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2472)

bagir@ 07.02.2011 17:56

Перевод директора-сумісника на постійну основу
 
Підскажіть, будь ласка, якщо директор, що працював за сумісництвом, хоче тепер працювати на постійній основі (т.я. звільнився з постійного місця роботи), як мені це оформити документально? Можливо йому необхідно написати знову заяву на ім'я засновників, де попросити його перевести (без процедури «звільнити-прийняти») ? Чи може директор має право просто без згоди засновників видати наказ, де вкаже, що тепер буде працювати на постійній основі?

anatol_ua 07.02.2011 17:59

Я б зробив це двома наказами:
- складаю повноваження директора (за сумісництвом) 07.02.2011;
- приступаю до виконання обов'язків директора (08.02.2011)...

bagir@ 07.02.2011 18:17

а чи не буде помилкою в тому, що в бухгалтерії не відображалося як звільнення, а потім прийом?

Yudjina 07.02.2011 18:24

Цитата:

Сообщение от bagir@ (Сообщение 131563)
Чи може директор має право просто без згоди засновників видати наказ, де вкаже, що тепер буде працювати на постійній основі?

Не на постоянной основе, а на основном месте работы, это немножко разные вещи:) А что Вы напишете в основании приказа на прием? Там же должен указываться протокол собрания участников. И любые гос.органы и проверки будут у Вас запрашивать кроме приказа о приеме директора такой протокол. Директор не может назначить сам себя, основанием для его приема всегда является воля учредителей/собрания участников

bagir@ 07.02.2011 18:39

Основанием является протокол, которым его назначили, однако в протоколе не указывается режим его работы, то есть совместительство или основная работа.

anatol_ua 07.02.2011 18:41

... однако я бы указал...

bagir@ 07.02.2011 18:45

Цитата:

Сообщение от anatol_ua (Сообщение 131574)
... однако я бы указал...

Поздно пить Боржоми... Протокол составлен и подписан, переподписать его нереально.

anatol_ua 07.02.2011 18:49

А жаль !..
Люблю, знаете ли, "Боржоми" попивать, читая КЗоТ...

esivak@ukr.net 08.02.2011 16:55

Переведення з 0,5 ставки на постійну
 
Доброго дня, підкажіть як краще - на навоствореному підприємстві директор працює на 0,5 ставки(до моменту отримання ліцензії), за сумісництвом, тобто є наказ, що приймаю на себе обов"язки директора на 0,5 посадового окладу...., необхідно оформити його на постійно (за основним місцем роботи звільнився), який наказ потрібно видити, невже на зразок - приймаю на себе обов"язки директора на постійній основі???

anatol_ua 08.02.2011 17:47

Пошук, пошук і ще раз пошук !
(буквально вчора, чи навіть - сьогодні ! відповідали на таке ж саме питання)


Часовой пояс GMT +3, время: 17:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA