Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Должности по Классификатору профессий (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=98)

eloissa 02.04.2019 14:08

Цитата:

Сообщение от Ирушка (Сообщение 236537)
А можно назвать "начальник відділу маркетингу та постачання"

начальник відділу - название должности
відділ маркетингу та постачання- название отдела

Вместе получается "начальник відділу маркетингу та постачання"

Trine1 05.04.2019 13:06

Доброго дня, шановні експерти! Допоможіть, будьласочка, другий день голову сушу :)
Прийшла на нове місце роботи. Тепер шукаю зовсім незнайомі мені професії. Не знаю, з якого боку підступитися.
Потрібен нам "плотерщик"- тобто людина, яка буде працювати на плотері з самоклеючою плівкою. Поки нічого не знайшла. Буду дуже вдячна за ідеї.

Andry 05.04.2019 13:27

Цитата:

Сообщение от Trine1 (Сообщение 236585)
Потрібен нам "плотерщик"- тобто людина, яка буде працювати на плотері з самоклеючою плівкою. Поки нічого не знайшла. Буду дуже вдячна за ідеї.

Не так шукаєте, от і не знайшли :)
Якщо за вашою логікою людина, яка буде працювати на плотері з самоклеючою плівкою, це "плотерщик", то виходить, що людина, яка буде друкувати тексти на принтері - це "принтерщик", людина, яка буде варити на кухні борщ - це "кастрюльник", а людина, яка буде обробляти дерево, це "рубаночник" :D
А насправді професія людини, яка буде працювати на плотері з самоклеючою плівкою, тобто займатися розробкою та виготовленням реклами, називається "фахівець з компьютерної графики (дизайну"), код 3121.
Або, якщо файл буде виготовляти хтось інший, а функцією цього працівника буде лише порізка плівки на плотері - то це буде "оператор друкарського устаткування", код 8251 або "оператор копіювальних та розмножувальних машин", код 4112.

eloissa 05.04.2019 13:32

В чем именно Вам нужна помощь? В подборе?
Принципы подбора персонала одинаковы для любых профессий. Изучаете функциональные обязанности, требования к кандидату, условия труда и составляете текст объявления. Это объявление публикуете на сайтах работы, в соцсетях или в газетах - в зависимости от вакансии... подаете информацию в Центр Занятости (пусть у них тоже голова поболит:D)... ну или вешаете объявление где-нибудь на столбе)

Trine1 05.04.2019 13:46

Допомога була потрібна у підборі назви. Дякую вам, ви дуже розумні :) і грамотні.
А логіка не моя, а замовника :)
Доброго всім дня та настрою.
Велике спасибі за допомогу.

Andry 05.04.2019 13:56

Цитата:

Сообщение от Trine1 (Сообщение 236591)
Допомога була потрібна у підборі назви. Дякую вам, ви дуже розумні :) і грамотні.

Так книжки ж розумні читаємо :)
Цитата:

Сообщение от Trine1 (Сообщение 236591)
А логіка не моя, а замовника :)

В таких випадках просіть замовника визначати назву професії згідно Класифікатора, а то будете шукати такі єкзотичні професії, як "експедитор-бухгалтер" чи "сторож-сантехнік".
Я роблю саме так:
Цитата:

Заявка на підбір персоналу
1.Точна назва посади відповідно до Класифікатора професій:..............
Цитата:

Сообщение от Trine1 (Сообщение 236591)
Велике спасибі за допомогу.

Звертайтеся, завжди раді допомогти!

Евгения06 16.05.2019 12:51

Добрый день, принимаем на работу машиниста на каток,
по КП подходит ли должность Машиніст катальної машини (8143 ), можно ее использовать?

Andry 16.05.2019 14:13

Цитата:

Сообщение от Евгения06 (Сообщение 237165)
Добрый день, принимаем на работу машиниста на каток

"Машинист на каток" - какой каток имеется в виду?
Если тот каток, который асфальт укатывает, то больше подходит "машиніст укладача асфальтобетону" (код 8332) или "машиніст котка самохідного з рівними вальцями" (код 8332).
Цитата:

Сообщение от Евгения06 (Сообщение 237165)
по КП подходит ли должность Машиніст катальної машини (8143 ), можно ее использовать?

Если того катка, который асфальт укатывает, то нет.
А если имеется в виду каток, который к бумагоделательному оборудованию относится - то да.

tettti 18.05.2019 12:04

Подскажите пожалуйста на какую должность можно принять мастера тату?

Inka 19.05.2019 00:07

Как вариант, 5312 "Виконавець художньо-оформлювальних робіт" :lol:
Можно еще расширить-уточнить в скобках, к примеру, "Виконавець художньо-оформлювальних робіт (татуювання)".


Часовой пояс GMT +3, время: 11:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA