Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Как правильно назвать должность?.. (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12272)

Trine1 01.06.2017 08:36

Дякую за посилання на список, дуже корисна інформація. Я спочатку подивлюся на записи в його трудовій, він допрацьовує останні дні на залізниці. Вчора багато читала на цю тему специфічні форуми, таке поняття, як "работа в одно лицо" дійсно існує. Але ще не повністю розібралася.

Andry 01.06.2017 12:51

Цитата:

Сообщение от Trine1 (Сообщение 228720)
...Вчора багато читала на цю тему специфічні форуми, таке поняття, як "работа в одно лицо" дійсно існує

Ось бачите, а я про таке поняття перший раз від вас почув.
У кожній галузі своя специфіка!
Запитайте у нього - моживо, він пам'ятає, яким НПА це передбачено

nata33 02.06.2017 15:17

Доброго дня, питання таке: приймаємо бухгалтера по заробітній платі. У КП є тільки бухгалтер - код 3433.

Але є ще й п.2 Приміток до додатку В:

2. Назви професій можуть бути розширені за потребою користувача для внутрішнього використання термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення.

Питання: що означає для внутрішнього використання?
Чи можу я на підставі п.2 прийняти людину на посаду бухгалтера з обліку заробітної плати?
:dont know:

Andry 02.06.2017 16:11

Цитата:

Сообщение от nata33 (Сообщение 228737)
...Чи можу я на підставі п.2 прийняти людину на посаду бухгалтера з обліку заробітної плати?

Можете.

Y_Kozub 03.06.2017 23:19

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 228659)
Помічник керівника.

Спасибо, но предполагается, что работник будет работать не на одного руководителя,а на ТОПов предприятия и начальников отделов. Поэтому не совсем подходит

Andry 06.06.2017 09:46

Во первых, и уборщица, и бухгалтер, да и вы сами тоже работаете на всех, а не только одного руководителя, но это вопрос вас почему-то не беспокоит?
А во вторых - работник может работать на кого угодно, но согласно должностной инструкции он будет находиться в подчинении только у одного начальника, который и будет его табелировать.

nata33 06.06.2017 10:35

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 228738)
Можете.

а що означає "для внутрішнього користування"?

Andry 06.06.2017 10:59

а це означає те, що ці слова (які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності) перш за все призначені безпосередньо для внутрішнього використання, тому що вони зрозумілі лише працівникам вашого підприємства і цілком незрозумілі стороннім особам.
Наприклад, якщо я напишу "начальник дільниці № 1", то усі наші співробітники буду знати, про якого начальника і про яку дільницю йдеться мова, а от для вас уже ця інформація незозуміла і непотрібна, тому що ви не знаєте структуру нашого підприємства.

Romanna 13.06.2017 11:42

Скажіть бьудь ласка чи може посада звучати Начальник дільниці пакування або майстер дільниці пакування.

nata33 15.06.2017 09:04

Потрібна назва посади для працівника який займається оформленням товаро-транспортних документів для відправлення товару замовнику, в .ч. декларуванням товарів на митниці при експорті/імпорті товарів.

У нас він називається як декларант, але такого в КП не має.


Часовой пояс GMT +3, время: 11:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»