Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Увольнение пенсионеров (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=504)

svetaweu 14.04.2011 14:54

Доброго дня всім!
У мене виникла проблема з цього ж питання. Працівниця - пенсіонерка написала заяву про звільнення за власним бажанням. Я, проявила ініціативу і зробила і в наказі, і в трудовій книзі запис, звільнення за власним бажанням, згідно ст. 38 КЗпП України, в зв"язку з виходом на пенсію. Тепер пенсіонерка не задоволена. Як на вашу думку, колеги, це є порушення?
Р.s. Колись давно, десь в 2001-2003 р.р. або в журналі, або в газеті "Праця і зарплата" я вичитала, що якщо пенсіонер звільняється за власним бажанням, то робиться запис "в звязку з виходом на пенсію" в обов"язковому порядку. А тепер не можу знайти цю статтю.

Мотя 14.04.2011 15:05

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139265)
Тепер пенсіонерка не задоволена.

Чем она недовольна? Тем, что у Вас почерк некрасивый? Или чем? Или погодой за окном? Или тем, что она встала рано?:reverie:
Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139265)
Як на вашу думку, колеги, це є порушення?

Это задача?

Ответы на этот вопрос разделились 50 х 50, поэтому однозначно никто не ответит, переносить все ответы по этому вопросу - неблагодарный труд...
Вы можете по поиску и сами поискать - вопрос обговаривали и оставили открытым.....
Перечитайте тему с самого начала....

svetaweu 14.04.2011 15:32

мені тут цілий скандал закатала дочка пенсіонерки, що я звільнила її матір не згідно заяви за власним бажанням, а за власним бажанням в зв"язку з виходом на пенсію

Мотя 14.04.2011 16:11

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139275)
мені тут цілий скандал закатала дочка пенсіонерки,

:smml2:
А при чем тут ДОЧКА к увольнению работника?:dont know:Давайте приведем всех родственников и усадим на горшок, как в д/садике....
А разве Ваша работница не вышла на пенсию? Или как?

Во-первых, не пускайте посторонних в ОК (дочку пенсионерки), а во-вторых, ее крики совершенно бесполезны....

А в - третьих....не пойму какая пенсионерке разница?:reverie:

Befis 14.04.2011 16:18

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139275)
я звільнила її матір не згідно заяви за власним бажанням, а за власним бажанням в зв"язку з виходом на пенсію

:dont know:На размер пенсии запись сделанная в том или ином виде не влияет.

svetaweu 14.04.2011 16:29

я з Вами згодна. Но мені тикали тим, що я безпідставно зробила запис "в зв"язку з виходом на пенсію" і що це порушення. Я, особисто, вважаю що це не порушення, а прописані умови, за якими пенсіонерку звільнили в той же день, коли вона написала заяву не тримаючи 2 тижні.

Мотя 14.04.2011 17:11

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139280)
Но мені тикали тим,

Кто тыкал? Дочка пенсионерки?
Пусть дома поднимает скандал...
Она никакого отношения к вашей пенсионерке, как к работнику, не имеетт....
Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139280)
пенсіонерку звільнили в той же день, коли вона написала заяву не тримаючи 2 тижні.

Дайте дочке почитать КЗоТ на ночь....Говорят, успокаивает и приводит мысли в образцовый порядок!

если выслушивать крики всяких дочек, сыночкоВ, мам, пап, сестер и братьев...то Вас на долго не ФАТИТ....

Mardge 14.04.2011 17:55

Цитата:

Сообщение от svetaweu (Сообщение 139280)
мені тикали тим, що я безпідставно зробила запис "в зв"язку з виходом на пенсію" і що це порушення.

Порушення чого? Запитайте наступного разу, коли будуть "тикати".

Iren@ 14.04.2011 21:32

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 139289)
Порушення чого?

того, що кадровик з власної ініціативи дописала причину звільнення в наказі і в ТК, якої не було в заяві, і працівника звільнили в день подання заяви, хоча у ній жодних поважних причин зазначено не було. Нехай працівниця допише у заяві "у зв'язку з виходом на пенсію" і не виступає, поясніть, що ви мусили так написати, інакше їй довелося б працювати ще 2 тижні.

Мотя 14.04.2011 21:36

Цитата:

Сообщение от Iren@ (Сообщение 139297)
якої не було в заяві, і працівника звільнили в день подання заяви, хоча у ній жодних поважних причин зазначено не було. Нехай працівниця допише

Вот именно, что працивниця...
По-моему, про працивницю речи нет...
Почему-то выступает дочка..., которая:

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 139284)
...никакого отношения к вашей пенсионерке, как к работнику, не имеетт....

:dont know::reverie::?


Часовой пояс GMT +3, время: 05:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA