Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Оформление приказа об отпуске по уходу за ребенком (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6004)

Люля 05.03.2009 12:58

Оформление приказа об отпуске по уходу за ребенком
 
Хочу уточнить в приказе о предоставлении отпуска по уходу за ребенком до достижения им 3 лет такая формулировка:"Предоставить .....отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста с 19.03.2009г. по 22.01.2012г.Основание:завление..."?
И не является ли ошибкой что мы не продлили отпуск по беременности и родам который по больгичному до 8 марта, а просто предоставили ежегодный отпуск с 9 марта (по заявлению работницы)?
Спасибо откликнувшимся :)

Ханифа 05.03.2009 13:10

Стаття 179. Вiдпустки у зв'язку з вагiтнiстю, пологами i для догляду за дитиною На пiдставi медичного висновку жiнкам надається оплачувана вiдпустка у зв'язку з вагiтнiстю та пологами тривалiстю 70 календарних днiв до пологiв i 56 (у разi народження двох i бiльше дiтей та у разi ускладнення пологiв - 70) календарних днiв пiсля пологiв, починаючи з дня пологiв.

Тривалiсть вiдпустки у зв'язку з вагiтнiстю та пологами обчислюється сумарно i становить 126 календарних днiв (140 календарних днiв - у разi народження двох i бiльше дiтей та у разi ускладнення пологiв). Вона надається жiнкам повнiстю незалежно вiд кiлькостi днiв, фактично використаних до пологiв.

За бажанням жiнки їй надається вiдпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирiчного вiку з виплатою за цi перiоди допомоги вiдповiдно до законодавства.

Пiдприємства, установи та органiзацiї за рахунок власних коштiв можуть надавати жiнкам частково оплачувану вiдпустку та вiдпустку без збереження заробiтної плати для догляду за дитиною бiльшої тривалостi.

Вiдпустка для догляду за дитиною до досягнення нею вiку трьох рокiв не надається, якщо дитина перебуває на державному утриманнi.

У разi, якщо дитина потребує домашнього догляду, жiнцi в обов'язковому порядку надається вiдпустка без збереження заробiтної плати тривалiстю, визначеною у медичному висновку, але не бiльш як до досягнення дитиною шестирiчного вiку.

Вiдпустки для догляду за дитиною, передбаченi частинами третьою, четвертою та шостою цiєї статтi, можуть бути використанi повнiстю або частинами також батьком дитини, бабою, дiдом чи iншими родичами, якi фактично доглядають за дитиною.

За бажанням жiнки або осiб, зазначених у частинi сьомiй цiєї статтi, у перiод перебування їх у вiдпустцi для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберiгається право на одержання допомоги в перiод вiдпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирiчного вiку. ( Вiдповiдно до роздiлу II Закону Української РСР N вiд 20 березня 1991 р. (Вiдомостi Верховної Ради УРСР, 1991, N 23, ст. 267) частково оплачуванi вiдпустки з 1 сiчня 1992 р. надаються жiнкам до досягнення дитиною вiку трьох рокiв. )

Стаття 180. Приєднання щорiчної вiдпустки до вiдпустки у зв'язку з вагiтнiстю та пологами У разi надання жiнкам вiдпустки у зв'язку з вагiтнiстю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за заявою жiнки приєднати до неї щорiчнi основну i додаткову вiдпустки незалежно вiд тривалостi її роботи на даному пiдприємствi, в установi, органiзацiї в поточному робочому роцi.

Может так прочитаете! :(

Люля 09.03.2009 16:33

А формулировку приказа все таки не подскажите? И отпуск мы не присоединили а просто предоставили, поэтому и спрашиваю не является ли это ошибкой (грубой), ну если так получилось :dont know:

Iren@ 09.03.2009 17:51

Re: Оформление приказа об отпуске по уходу за ребенком
 
Цитата:

Сообщение от Люля
И не является ли ошибкой что мы не продлили отпуск по беременности и родам который по больгичному до 8 марта, а просто предоставили ежегодный отпуск с 9 марта (по заявлению работницы)?
Спасибо откликнувшимся :)

На якій підставі ви мали продовжити відпустку з вагітності та пологів, якщо у листку непрацездатності, напевно, написано: стати до роботи 9 березня? "Приєднати" це і означає "надати з наступного дня після закінчення..."Порушень не бачу.

Люля 10.03.2009 10:28

:flower2: Большое человеческое спасибо!

viking 10.03.2009 10:42

А наказ про відпустку з вагітності та пологів видається, чи оформляється по лікарняному? :roll:

anatol_ua 10.03.2009 11:19

http://forum.hrliga.com/search.php

11.03.2009 11:20

Re: Оформление приказа об отпуске по уходу за ребенком
 
Цитата:

Сообщение от Люля
Хочу уточнить в приказе о предоставлении отпуска по уходу за ребенком до достижения им 3 лет такая формулировка:"Предоставить .....отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста с 19.03.2009г. по 22.01.2012г.Основание:завление..."?
И не является ли ошибкой что мы не продлили отпуск по беременности и родам который по больгичному до 8 марта, а просто предоставили ежегодный отпуск с 9 марта (по заявлению работницы)?
Спасибо откликнувшимся :)

Правильно, в заявлении на отпуск по уходу за ребенком работница указывает дату выхода на работу в больничном листе. Если ей "стати до роботы - 9 марта", то с 9 марта она просит предоставить ей отпуск.

дашуня 18.08.2010 16:13

А если сотрудница принесла справку о том, что ребенок нуждается в уходе до 5 лет, а заявление о предоставлении отпуска не написала и ушла в этот отпуск. Издавать приказ на отпуск или как? Что делать? Заявление она писать не будет точно. Почему-другой вопрос.

anatol_ua 18.08.2010 16:26

Издайте приказ на основании справки !
Оплаты ведь всё равно нет, а справка и приказ - подтверждение её отсутствия на работе по уважительной причине...:reverie:


Часовой пояс GMT +3, время: 17:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»