Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Розрахунок страхового стажу (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=21707)

rombika 04.10.2019 08:41

Розрахунок страхового стажу
 
Добрий день!
знайшов папку Розрахунок страхового стажу там всі працівники і їх стаж.
Навіщо це робити??? І чи потрібно взагалі це робити?

eloissa 04.10.2019 08:56

Добрий день! Якщо це страховий стаж для лікарняних листів, то відповідно - для їх оплати. Розраховувати стаж потрібно, так як кадровик зазвичай візує на зворотньому боці ЛН стаж працівника і відповідний розмір оплати у відсотках

rombika 04.10.2019 09:10

нічого там не має, тільки стаж за весь період роботи починаючи з 70 років. в низу загальний і непреривний.
В нас в основному пенсійний передпенсійний колектив.

eloissa 04.10.2019 09:46

Так в чому питання? Вам ця папка заважає?
Стаж Вам потрібний для роботи - це стаж для ЛН, а також загальний для тих, хто збирається на пенсію. Безперервний - не знаю, може і потрібний, це вже вузький профільний стаж, залежить від діючих нормативів для Вашої сфери діяльності

rombika 04.10.2019 10:02

дякую за відповідь ;)

beautiful_my_life 24.12.2019 15:30

Входит ли в страховой стаж для оплаты больничных служба в советской армии, а так же служба в органах национальной безопасности Украины (запись сделана на основании справки, последним работодателем, перед тем как сотрудник пришел к нам в компанию)? Могу ли я всчитать такую запись в страховой стаж?

eloissa 26.12.2019 16:49

На этот вопрос не ответишь, не видя трудовой книжки и прочих необходимых документов, так как всё зависит от конкретных периодов. Рекомендую воспользоваться таблицей в этой статье https://hrliga.com/index.php?module=...=view&id=17711.
И прочими публикациями на портале. Думаю, найдете ответы на все свои вопросы и научитесь правилам подсчета страхового стажа:yes:

Trine1 27.02.2020 11:18

Требуется коллективная помощь. Приняли товарища на работу. А у него - "Трудовая книжка колхозника". И вот такие записи:
1. 17.07.84 - принят в члены колхоза "За мир" - Пр. № 11 от 17.07.84
2. 20.08.1984 - зачислен учащимся техникума - пр. № 95 от 20.08.84
3. 16.10.1985 - отчислен из числа учащихся в связи с призывом в ряды СА - пр. № 80 от 16.10.85
4. 28.10.19895 - Служба в рядах СА - в/б НУ № 322233
5. 28.04.1988 - восстановлен в число учащихся техникума - пр. № 38 от 28.08.88
6. 26.04. 1989 - отчислен из числа учащихся в связи с окончанием учебы - пр. № 2 от 26.04.89
7. 31.03.2000 - уволен из членов КСП "За мир" в связи с реформированием КСП на основани Укзана Президента Украины № 1529/99 от 03.12.1999 г. - Прот. № 3 от 30.03.2000 общего собрания уполномоченных членов


Далее идут обычные записи о приеме-увольнении, как в обычных трудовых книжках.

Как посчитать вот этот стаж - все-таки с 1984 до 2000 года - 16 лет?

во второй части книжки есть табличка "Трудовое участие в общественном хозяйстве", годы с 1989 по 2000 и суммы

Буду благодарна за любую помощь.

Andry 27.02.2020 11:38

Цитата:

Сообщение от Trine1 (Сообщение 239570)
...Как посчитать вот этот стаж - все-таки с 1984 до 2000 года - 16 лет?

Считайте в соответствии со ст. 56 Закона Украины “Про пенсійне забезпечення” с учетом того, что и служба в армии, и учеба в техникуме входят в стаж:
Цитата:

Стаття 56. Види трудової діяльності, що зараховується до стажу роботи, який дає право на трудову пенсію
...До стажу роботи зараховується також:
в) військова служба та перебування в партизанських загонах і з’єднаннях, служба в органах державної безпеки, внутрішніх справ та Національної поліції, незалежно від місця проходження служби;
д) навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищенню кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі;

Fenix 01.09.2020 12:04

Доброго дня!

допоможіть розібратися...
працівник працює 3 місяці на під-ві. До прийняття на роботу перебував на обліку в центрі зайнятості й отримував допомогу, але запис про це в трудову книжку не зробили в цз.

Щоб підрахувати вірно страховий стаж за 12 місяців, що передують страховому випадку (в повних місяцях) достатньо довідки ОК-7?

Питання виникло, бо знайшла статтю, що підтвердженням є або запис в ТК, або довідка з центру зайнятості. Якщо запису немає і працівник не хоче надати довідку з ЦЗ рахувати як? по ок-7?


Часовой пояс GMT +3, время: 15:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»