Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Должности по Классификатору профессий (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=98)

Andry 27.01.2017 18:42

Цитата:

Сообщение от Руслан HR (Сообщение 226728)
Дякую за вашу відповідь. Керівник відділу персоналу , у нас, це зборна солянка з рекрутера, кадровика, психолога на виробництві + менеджера по навчанню+ виконання орг.питань.

"Разнорабочему Василию всё труднее становится совмещать работу бухгалтера, пекаря и космонавта" :D
Призначайте його менеджером з персоналу і не морочте собі голову.
Цитата:

Сообщение от Руслан HR (Сообщение 226728)
Я хочу назвати вакансію начальник відділу і дописати по роботі з персоналом але який код в КП?

А у вас є такий відділ?
Чи ви думаєте, що можна будь-кого призначати начальником відділу без відділу?
Цитата:

Сообщение от Руслан HR (Сообщение 226728)
І чи це правильно?

Ні, це неправильно.

Руслан HR 30.01.2017 10:07

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 226729)
"Разнорабочему Василию всё труднее становится совмещать работу бухгалтера, пекаря и космонавта" :D

:thumbs up:
Відділ у штатному розписі створено. Правда він складається аж з 1 людини. Але будем надіятись на краще. Менеджер (управитель ) –не дуже підходить – ну має же бути у людини хоч моральна компенсація за його роботу. :dont know: Питання по назві начальника начальнику відділу, у мене таких начальників буде багато: начальник збуту, начальник відділу по роботі з клієнтами і т.д. . Чи є назва начальник відділу + я вже допишу що необхідно. Плізз…

Andry 30.01.2017 10:31

Цитата:

Сообщение от Руслан HR (Сообщение 226742)
...Відділ у штатному розписі створено. Правда він складається аж з 1 людини

Відділ не може складатися з 1 людини...
Цитата:

Сообщение от Руслан HR (Сообщение 226742)
...Менеджер (управитель ) –не дуже підходить – ну має же бути у людини хоч моральна компенсація за його роботу

То створіть йому посаду заступника директора...
Але краще всеж було б грошами компенсувати :)

Руслан HR 30.01.2017 14:55

Дякую, значить посади начальника відділу як такої немає? І я можу створити посаду заступник директора підприємства по роботі з персоналом?

Andry 30.01.2017 16:23

Руслан, можете, але для чого ці потуги і чим вас не влаштовує посада "директор з кадрових питань та побуту"?!

Руслан HR 30.01.2017 16:33

Я знаю про цю посаду але мені заборонили брати на неї людину. Мол на підприємстві має бути тільки один директор. І це директор підприємста. От і шукаю.

Andry 30.01.2017 18:43

Той, хто вам це заборонив, помиляється - директор з кадрових питань не є директором підприємства!!!

Руслан HR 31.01.2017 11:09

Це так але адміністрацію переконати неможливо.
Отже дякую за пораду буде заступник директора по роботі з персоналом з кодом 1210.1

privity 27.02.2017 16:08

Добрый день!

Прошу помощи в таком вопросе: у нас ФЛП, 3 продавца-консультанта, одного хотим сделать старшим. Как оформить - нужен приказ на перевод с продавца-консультанта на старшего продавца-консультанта, или приказ о назначении одного из них старшим? Делается ли приказ на изменение в ШР, дополнение к трудовому договору, запись в ТК?

Andry 27.02.2017 17:43

Да, надо вводить новую должность, вносить изменения в ШР и приказом переводить одного из продавцов на эту новую должность, о переводе сделать запись в ТК.


Часовой пояс GMT +3, время: 18:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA