Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Должности по Классификатору профессий (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=98)

Andry 11.03.2019 18:11

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 236152)
Підкажіть будь ласка, якщо у працівника є диплом магістра то його посада (бухгалтер (з дипломом магістра)?

Ні, така посада, як бухгалтер з дипломом магістра, Класифікатором не передбачена.
Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 236152)
А якщо диплом спеціаліста 2007р., то яка має бути посада?

Є така посада - бухгалтер з дипломом спеціаліста, код 2411.2:
Провідний бухгалтер (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера I категорії — не менше 2 років.
Бухгалтер I категорії (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією бухгалтера II категорії — не менше 2 років.
Бухгалтер II категорії (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера — не менше 1 року.
Бухгалтер (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 236152)
Або диплом молодшого спеціаліста (технікум)?

Бухгалтер.
Читайте ДКХП :
Бухгалтер I категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера II категорії — не менше 1 року.

Бухгалтер II категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера — не менше 1 року.

Бухгалтер: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — стаж роботи на посаді технічного службовця у галузях фінансової діяльності, роботи з базами даних, статистики, бухгалтерського обліку — не менше 1 року.

Каренина 12.03.2019 09:30

як непередбачена посада біхгалтер з дипломом магістра? а я находила 2411.2 20281 1 Бухгалтер (з дипломом магістра)

Andry 12.03.2019 10:22

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 236154)
як непередбачена посада біхгалтер з дипломом магістра? а я находила 2411.2 20281 1 Бухгалтер (з дипломом магістра)

Бачите, а я цього і не знав - у мене в Класифікаторі такої посади немає, мабуть у вас новіша редакція.
І якщо так, то чому у вас взагалі виникло це питання?
На сьогоднішній день кваліфікаційний рівень "спеціаліст" скасований, і усі дипломи спеціаліста прирівнюються до диплому магістра.


Каренина 12.03.2019 12:04

В штатному розписі нашого закладу є посади: бухгалтер з розрахунків із працівниками, бухгалтер з обліку медикаментів, бухгалтер з обліку основних засобів, бухгалтер з фінансового обліку.
Хочемо зробити усе згідно класифікатору. Не розумію чи можна залишити так як є?
В порівняння: згідно класифікатору з кодом 3231 є сестра медична, а сестра медична загальної практики – сімейної медицини походить з неї. Чи можна так з бухгалтерами розширити назву згідно виконуємої роботи?

eloissa 12.03.2019 12:24

В нашей бухгалтерии очень много разных бухгалтеров, но все называются просто "бухгалтер" и "старший бухгалтер". Не вижу смысла в том, чтобы "плодить" разные должности в ШР.
Я, конечно, не навязываю свое мнение, но считаю лишним дописывать к названию должности функциональные обязанности работника. Для этого есть должностная инструкция.

Andry 12.03.2019 12:54

Цитата:

Сообщение от eloissa (Сообщение 236158)
Я, конечно, не навязываю свое мнение, но считаю лишним дописывать к названию должности функциональные обязанности работника. Для этого есть должностная инструкция.

Поддерживаю полностью!!!
Иначе скатимся до должностей, именуемых как "бухгалтер по учету зеленых яблок в розовой кофточке с перламутровыми пуговицами" :)
Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 236157)
В штатному розписі нашого закладу є посади: бухгалтер з розрахунків із працівниками, бухгалтер з обліку медикаментів, бухгалтер з обліку основних засобів, бухгалтер з фінансового обліку.
Хочемо зробити усе згідно класифікатору. Не розумію чи можна залишити так як є?

Можна і залишити, так як є.
Але я цілком згоден з eloissa і також вважаю, що достатньо мати в ШР просто декілька посад "бухгалтер", а розподіл обов'язків здійснювати за допомогою посадових інструкцій.

Askim_Elena 15.03.2019 17:08

Подскажите пожалуйста есть ли такая должность как - директор з інформаційних технологій

Andry 15.03.2019 17:29

Посмотрите в Классификаторе

Askim_Elena 15.03.2019 18:03

я такой должности не нашла

Andry 15.03.2019 18:27

Значит ее там нет


Часовой пояс GMT +3, время: 13:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA