Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Должности по Классификатору профессий (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=98)

ylyanka 02.03.2017 16:36

Прошу ще раз відповісти на питання: якщо я вкажу посаду "Фахівець з питань оренди землі" в наказі і трудовій , то людині не буде рахуватися пенсійний стаж?

Andry 02.03.2017 16:51

А що таке "пенсійний стаж"?
Звідки ви взяли цей термін?

ylyanka 02.03.2017 16:55

Мала на увазі Страховий стаж для призначення пенсії.
Вибачте некомпетентна ще в багатьох питаннях:dont know:тільки вчуся. Директор вимагає щоб була така посада, не знаю як правильно зробити.

Andry 02.03.2017 17:09

Страховий стаж будуть зараховувати у будь якому випадку, якщо своєчасно будуть сплачуватися відповідні страхові внески у сумі не менше мінімального страхового внеску

ylyanka 03.03.2017 12:57

Яка тоді відповідальність? Дякую

Andry 03.03.2017 14:04

А відповідальність згідно діючого завконодавства.
Тобто в залежності від того, як це кваліфікують:
звичайне яблоко може бути і сніданком, і десертом :)

А взагалі, чесно кажучи, мені не дуже подобається такий ваш підхід: вас не зовсім влаштувала моя відповідь на ваше питання, і тоді ви задаєте це питання знову і знову в різній інтерпретації, щоб отримати саме ту відповідь, яка вас задовольнить, чи не так?
І постановка питання про відповідальність - невже ви щиро вважаєте, що у випадку, коли відповідальність не передбачена, допустимо витирати носа рукавом?

ylyanka 06.03.2017 11:36

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 227282)
А взагалі, чесно кажучи, мені не дуже подобається такий ваш підхід: вас не зовсім влаштувала моя відповідь на ваше питання, і тоді ви задаєте це питання знову і знову в різній інтерпретації, щоб отримати саме ту відповідь, яка вас задовольнить, чи не так?
І постановка питання про відповідальність - невже ви щиро вважаєте, що у випадку, коли відповідальність не передбачена, допустимо витирати носа рукавом?

Вибачте, але ви мене не так зрозуміли. Просто хотіла з вами проконсультуватися, так як доручили вести кадри, є вказівки директора, є законодавство, і мушу вирішити як правильно поступити.

Мені дали консультації, що я можу назвати посаду "Фахівець з питань оренди землі", і код згідно КП буде як для фахівця, тобто розширити посад "фахівець"

Ви написали що не можна, тепер я ще більше запуталася:dont know:

Andry 06.03.2017 14:18

Цитата:

Сообщение от ylyanka (Сообщение 227291)
...є вказівки директора, є законодавство, і мушу вирішити як правильно поступити.
Мені дали консультації, що я можу назвати посаду "Фахівець з питань оренди землі", і код згідно КП буде як для фахівця, тобто розширити посад "фахівець"
Ви написали що не можна, тепер я ще більше запуталася:dont know:

Ви мене трішечки не так зрозуміли - я не писав, що не можна:
Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 227272)
...це було б нелогічно і неправильно, хоча і нічого протизаконного в цьому немає.

Я писав, що це не логічно, а не заборонено,
Звісно, ви можете розширити абсолютно будь-яку посаду за допомогою примітки 2 додатку В до класифікатора "...термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності".
Але це доцільно робити тоді, коли у класифікаторі немає схожих професій, і тоді доводиться фактично придумувати нову посаду під конкретного працівника.
Тому я і звернув вашу увагу на те, що у класифікаторі вже є посада "агент з нерухомості", який саме і має займатися питаннями оренди землі, і що замість того, щоб створювати нову посаду, ви можете скористатися вже існуючою. Ну а працівника, який буде займатися розвитком ферми, я вам порадитв би назвати вже існуючою назвою "фахівець з організації та ведення фермерського господарства", а не створювати посаду "заступник голови фермерського господарства з розвитку"

bubamara 13.03.2017 16:10

Добрый день!


Собираемся принимать программиста 1С,
в КП есть должность 2132.2 Програміст (база даних)

как правильно записать в приказе и трудовой:
А. Програміст (база даних)
Б. Програміст (база даних 1С)
В. Програміст
Г. Програміст 1С

Я склоняюсь к варианту В, учитывая, что
Окремі професійні назви робіт у Класифікаторі записано з використанням дужок. У дужках, відповідно до прийнятої структури Класифікатора, може визначатися:
...
- вид економічної діяльності або напрям використання професійної назви роботи, наприклад, науковий співробітник (інтелектуальна власність), інженер-технолог (металургія), машиніст бульдозера (гірничі роботи), інженер-проектувальник (водне господарство);


или к варианту Г, учитывая это же, а также примечание 2 приложения В
Назви професій можуть бути розширені за потребою користувача термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення, якщо інше не передбачено у КП чи відповідних законодавчо-правових актах.

Andry 13.03.2017 16:44

Цитата:

Сообщение от bubamara (Сообщение 227387)
Собираемся принимать программиста 1С,
в КП есть должность 2132.2 Програміст (база даних)
как правильно записать в приказе и трудовой

Так, как в классификаторе: "Програміст (база даних)" либо "Програміст (база даних 1С)"
А все остальное это уже будет не расширение, а сужение существующей профессии :)


Часовой пояс GMT +3, время: 06:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA