Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Как правильно назвать должность?.. (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12272)

Inka 22.09.2015 17:16

Слесарь-сантехник есть в 42 выпуске. Здесь посмотрите.

Днепропетровск 20.10.2015 10:15

Добрый день! подскажите пожалйста, как можно правильно назвать должность Управляющий сети магазинов, так хочет начальство, а, как правильно я пытаюсь найти, но пока не получается

Andry 20.10.2015 11:09

Генеральний директор (голова, президент, інший керівник) об’єднання підприємств торгівлі (асоціації, корпорації, концерну) , код 1210.1

Днепропетровск 20.10.2015 11:23

А если так? 1314 - 65 Керуючий магазином, только не магазином, а магазинами?

Andry 20.10.2015 11:43

Цитата:

Сообщение от Днепропетровск (Сообщение 219636)
А если так? 1314 - 65 Керуючий магазином, только не магазином, а магазинами?

Зависит от того, как документально оформите!
Ведь он может руководить одним большим магазином, в в состав которого входит много-премного других подразделений в виде других магазинчиков :)

Днепропетровск 20.10.2015 11:59

Как мне объяснило руководство, это будет сеть не больших продуктовых магазинов

Inka 20.10.2015 13:01

Цитата:

Сообщение от Днепропетровск (Сообщение 219636)
А если так? 1314 - 65 Керуючий магазином, только не магазином, а магазинами?

Можно расширить имеющее название: "Керуючий магазином (мережею магазінів "Назва")"

gika 20.11.2015 14:54

Коллеги, помогите. У нас вводится новый отдел экономического анализа и бюджетирования. Там, естественно будет начальник. В классификаторе нет должности Начальник отдела экономического анализа и бюджетирования. Есть начальник планово-экономического отдела, но руководство против такого названия. Я могу присвоить код 1231, но должность таки назвать Начальник отдела экономического анализа и бюджетирования?
PS Про то, что можно расширить название должности я знаю, но беда в том, что именно в разделе финансовом 1231 нет просто начальника отдела (департамент и управление не подходят, потому что это именно отдел в структуре финансового департамента).

Агрич 27.01.2016 15:48

виникло питання з інспектором з кадрів, вона хоче посаду "провідний менеджер з персоналу" але питання в тому що я незнайшов дану посаду в ДК 2010, при цьому на минулому місці роботи(державне підприємство) вона займала посаду менеджер з персоналу, я її попросив надати код посади, вона зателефонувала своєму попередньому керівнику (який їх власне і перевів на такі назви посад) і їй надали такий код 2346,5 по новому або 147540200 по старому. Чи я тупий чи хтось так жартує, але тепер я не можу їй пояснити що це все невірно...
Прошу дати оцінку назві посади зі сторони і можливо порадити якусь більш "престижну" накшталт "менеджер" "спеціаліст", в її обовязки при цьому входить як раз робота інспектора з кадрів.

Andry 27.01.2016 16:21

Цитата:

Сообщение от Агрич (Сообщение 221666)
...Прошу дати оцінку назві посади зі сторони

Формально така назва посади не суперечить вимогам класифікатору: в примітці 1 доповнення В Класифікатору зазначено:
Цитата:

...Похідні слова до професій (професійних назв робіт) можуть застосовуватися за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії. Наприклад, від назви професії "Соціолог" код КП 2442.2 можна утворювати похідні назви "Провідний соціолог" та "Старший соціолог"
Цитата:

Сообщение от Агрич (Сообщение 221666)
...можливо порадити якусь більш "престижну" накшталт "менеджер" "спеціаліст", в її обовязки при цьому входить як раз робота інспектора з кадрів

Найменування посади залежить не від того, престижна вона чи ні, а від кола посадових обов'язків.
Якщо хтось хоче працювати прибиральником, а називатися космонавтом - то я б порекомендував би в іншому місці пошукати таку вакансію з таким функціоналом...
Бо якщо попустите і поведетеся на цю провокацію - через пару років у вас в штаті не залишиться жодного робітника, лише суцільні керівники: вііце-президенти будуть каву подавати, заступники генерального директора мити підлогу, головні архитектори будуть паракани фарбувати, а начальники департаменту безпеки будуть шлагбаум піднімати на в'їзді...


Часовой пояс GMT +3, время: 07:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA