Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Рабочее время. Время отдыха. Трудовая дисциплина (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Работа в выходные дни (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=10459)

Мотя 22.04.2011 13:44

Цитата:

Сообщение от Зинуля (Сообщение 139982)
Мотя, я ни в коей мере и не думала никого ни в чем упрекать...

Я это читаю в других постах....
Цитата:

Сообщение от Зинуля (Сообщение 139982)
И в принципе нет никаких оснований "ограничивать права и свободы граждан", "наложив" один выходной на другой.

Я только ЗА этот лозунг:
"Свободу попугаям"...
Однако же....тема сама по себе запутанная, как и в соседней ветке про армию...

Никто не виноват в том, что ОНИ - вечно пьяные....

Тем более мы с вами...

Зинуля 22.04.2011 13:49

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 139983)
Никто не виноват в том, что ОНИ - вечно пьяные....

:bravo:
Представляю, что мы будем говорить, когда примут новый ТК.:lol::lol::lol:

Мотя 22.04.2011 13:52

Тогда мы с вами будем:
Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 139983)
вечно пьяные....


HR_DJS 27.04.2011 15:38

Добрый день. У меня вопрос в продолжение данной темы. Распространяется ли правило: "У випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого" на работников на шестидневной рабочей неделе??? И конкретно - 3 мая 2011года - рабочее или выходной для них? Подскажите, пожалуйста

respect 27.04.2011 16:13

Если Ваш выходной совпадает с празником, то да.
Рабочий ли день 3 мая - не знаю, т.к. не знаю какой день недели является выходным для этой организации

Mardge 27.04.2011 16:23

Цитата:

Стаття 67. Вихідні дні

При п'ятиденному робочому тижні працівникам надаються два
вихідних дні на тиждень, а при шестиденному робочому тижні - один
вихідний день.

Загальним вихідним днем є неділя. Другий вихідний день при
п'ятиденному робочому тижні, якщо він не визначений
законодавством, визначається графіком роботи підприємства,
установи, організації, погодженим з виборним органом первинної
профспілкової організації (профспілковим представником)
підприємства, установи, організації, і, як правило, має надаватися
підряд з загальним вихідним днем.

У випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73)
збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на
наступний після святкового або неробочого.


З метою створення сприятливих умов для використання
святкових та неробочих днів (стаття 73), а також раціонального
використання робочого часу Кабінет Міністрів України не пізніше
ніж за три місяці до таких днів може рекомендувати керівникам
підприємств, установ та організацій перенести вихідні та робочі
дні у порядку і на умовах, установлених законодавством, для
працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома
вихідними днями.

Власник або уповноважений ним орган у разі застосування
рекомендації Кабінету Міністрів України не пізніше ніж за два
місяці видає наказ (розпорядження) про перенесення вихідних та
робочих днів на підприємстві, в установі або організації,
погоджений з виборним органом первинної профспілкової організації
(профспілковим представником).
Разве там написано, что это правило только на пятидневную рабочую неделю распространяется? ;)
3 мая выходной, потому что выходной в воскресенье 1 мая переносится на вторник 3 мая.

rostian 19.05.2011 13:26

Новый вопрос :) : можно ли написать коллективное заявление с желанием поработать в праздничный день?

Зинуля 19.05.2011 15:18

А Вы как думаете?:dont know:

rostian 19.05.2011 15:19

Де не знаю!!

Зинуля 19.05.2011 15:31

А КЗоТ для чего?:shot:
Цитата:

Стаття 73. Святкові і неробочі дні

У дні, зазначені у частинах першій і другій цієї статті, допускаються роботи, припинення яких неможливе через виробничо-технічні умови (безперервно діючі підприємства, установи, організації), роботи, викликані необхідністю обслуговування населення. У ці дні допускаються роботи із залученням працівників у випадках та в порядку, передбачених статтею 71 цього Кодексу.
Робота у зазначені дні компенсується відповідно до статті 107 цього Кодексу.
(Кодекс законов о труде, ВС УССР, от 10.12.1971, "Кодекс законов о труде Украины")



Часовой пояс GMT +3, время: 00:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»