Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Зміна істотних умов праці. Звільнення за ст.36 п.6 КЗпП (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=11316)

денис HR 17.09.2010 14:54

Другого законного, в данном случае способа увольнения, кроме аттестации, я не знаю. :dont know: А с аттестацией больше мороки.

MAZYTIK 17.09.2010 14:57

денис HR! я вибачаюсь! але знову про яку атестацію йде мова?

І чим Вас не задовольняє звільнення по ст.36 п.6

денис HR 17.09.2010 14:57

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 110637)
Так Вы ж НЕ указали пункт, а там - пунктов, причем, "болезненных":D
- пруд пруди...:lol:

по первому

Mardge 17.09.2010 14:59

Цитата:

Сообщение от MAZYTIK (Сообщение 110636)
Так тоді водії скорочуються, а не створюється нове відділення!?

В одному підрозділі можуть створюватися нові робочі місця, а в іншому - скорочуватись. При цьому працівникам, яких "скорочують" пропонують новостворені робочі місця. Це і є зміни в організації виробництва і праці.

Мотя 17.09.2010 15:01

:reverie::?
А я вот тоже не понимаю, почему нельзя применить ст.36, п.6?:dont know::reverie::?
В чем проблема?:dont know:

anatol_ua 17.09.2010 15:06

Неа:nea:, п. 6 ст. 36 тут не применим::acute:
Стаття 36. Підстави припинення трудового договору
Підставами припинення трудового договору є:
6) відмова працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, установою, організацією, а також відмова від продовження роботи у зв'язку із зміною істотних умов праці;
Ни первого ни второго мы тут не имеем...:dont know:
см. Комментарий к КЗоТ:
12. При переводе работника в другую местность также требуется согласие работника.
Под другой местностью следует понимать другой населенный пункт. Перевод на работу из одного населенного пункта в другой, даже в пределах одного административного района, рассматривается как перевод в другую местность независимо от наличия автобусного или иного регулярного сообщения.

MAZYTIK 17.09.2010 15:08

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 110645)
В одному підрозділі можуть створюватися нові робочі місця, а в іншому - скорочуватись. При цьому працівникам, яких "скорочують" пропонують новостворені робочі місця. Це і є зміни в організації виробництва і праці.


Я завжди притримувався вислову, що була б людина, а статтю ми знайдемо!!!

так і в даному випадку! як варіант звільнення по п. 1 ст. 40 не є проблемою, головне грамотно скласти наказ.

денис HR 17.09.2010 15:10

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 110647)
:reverie::?
А я вот тоже не понимаю, почему нельзя применить ст.36, п.6?:dont know::reverie::?
В чем проблема?:dont know:

Проблема в том, что я не знаю всех деталей такого увольнения :redface: и никогда не сталкивался .А а вот по ст.40 п.1 все ясно - есть все законные основания.

Буду признателен, если расскажите как использовать в данном случае ст.36, п.6:bow:

Мотя 17.09.2010 15:11

Та-а-ак...:reverie:
А если:

Стаття 32. Переведення на іншу роботу. Зміна істотних умов праці
...
У зв’язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці — систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших — працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.
Якщо колишні істотні умови праці не може бути збережено, а працівник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договір припиняється за пунктом 6 статті 36 цього Кодексу.


Стаття 36. Підстави припинення трудового договору

6) відмова працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, установою, організацією, а також відмова від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці;

Mardge 17.09.2010 15:16

Цитата:

Сообщение от MAZYTIK (Сообщение 110650)
Я завжди притримувався вислову, що була б людина, а статтю ми знайдемо!!!

Це не той випадок!
Мені здається, тут дійсно є зміни в організації виробництва і праці. Подумайте: вантажний автомобіль перевозиться у Львів, тому у Києві посада водія скорочується, а у Львові - створюється.


Часовой пояс GMT +3, время: 05:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA