СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Профессиональная классификация

Профессиональная классификация Классификатор профессий ДК 003:2010. Справочник квалификационных характеристик ДКХП. Составление должностных инструкций

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.05.2017, 10:03   #1
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию Прийняття на роботу лікаря без сертифіката лікаря-спеціаліста

Підкажіть, будь ласка!
Ми медичний заклад, чи можемо ми прийняти на певну лікарську посаду лікаря без відповідного сертифіката лікаря-спеціаліста? А в ході його роботи направити на курси підвищення кваліфікації. Чи спочатку він має за власний кошт пройти навчання на курсах стажування, а потім прийматися на роботу?
НАПРИКЛАД: лікаря-педіатр була у декретній відпустці, ніде не працювала, хоче працювати в нашому закладі лікарем загальної практики для цього необхідно пройти курси з загальної практики. Чи маємо ми права її прийняти без сертифіката лікаря-спеціаліста з сімейної медицини?
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.05.2017, 21:39   #2
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Читаем ДКХП:
Цитата:
Цитата:
Квалiфiкацiйнi вимоги

Лікар загальної практики — сімейний лікар вищої кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або “Педіатрія”. Спеціалізація за фахом “Загальна практика — сімейна медицина” (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли, тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 7 років.

Лікар загальної практики — сімейний лікар I кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або “Педіатрія”. Спеціалізація за фахом “Загальна практика — сімейна медицина” (інтернатура, курси спеціалізації), підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли, тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) I кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 5 років.

Лікар загальної практики — сімейний лікар II кваліфікаційної категорії: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або “Педіатрія”. Спеціалізація за фахом “Загальна практика — сімейна медицина” (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли, тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) II кваліфікаційної;” категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 3 роки.

Лікар загальної практики — сімейний лікар: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або “Педіатрія”. Спеціалізація за фахом “Загальна практика — сімейна медицина” (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
Надеюсь, вы получили ответ на свой вопрос?
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Каренина (29.05.2017)
Старый 29.05.2017, 13:12   #3
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

Я знаю є лікарні в яких беруть лікаря без сертифіката на посаду лікаря-стажиста, наприклад з сімейної медицини, а потім посилають на курси, і після курсів він надає сертифікат лікаря-спеціаліста з сімейки, і потім переводять його на посаду лікаря ЗПСЛ. Не можу зрозуміти чи взагалі це правомірно?
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.05.2017, 14:55   #4
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Але ж ви писали не про посаду лікаря-стажиста:
Цитата:
чи можемо ми прийняти на певну лікарську посаду лікаря без відповідного сертифіката лікаря-спеціаліста?
А це трішечкі різні речі, так як лікар стажист, згідно ДКХП
Цитата:
...здійснює роботу щодо відповідної лікарської спеціальності згідно з вимогами кваліфікаційної характеристики (організаційну, діагностичну, лікувальну, санітарно-профілактичну, протиепідемічну тощо) під керівництвом лікаря-керівника; при стажуванні у вищому закладі освіти набуває і поглиблює професійні знання під керівництвом закріпленого за ним викладача; по закінченні терміну підготовки на посаді лікаря-стажиста проходить атестацію на звання лікаря-спеціаліста за відповідною лікарською спеціальністю...
Ви не відчуваєте різниці? Перечитайте ще раз уважно їх обов'язки
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.05.2017, 16:01   #5
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

Сама заплуталась і вас заплутала. Я так розумію можна прийняти на посаду лікаря-стажиста ЗПСМ, послати на курси, після курсів перевести на посаду лікаря ЗПСМ?
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.05.2017, 17:08   #6
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Так, стажистом можна.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Каренина (30.05.2017)
Старый 30.05.2017, 12:18   #7
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

А стажистом за сумісництвом можна?
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.05.2017, 15:38   #8
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

так.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.05.2017, 13:41   #9
Artem112
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 31.05.2017
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Підкажіть будь ласка, а якщо я інтерн, то чи можу я працювати по спеціальності (котру по факту ще не отримав). Оскільки прецедентів я знаю багато, але мене цікавить, яка в цьому правова база і ким та як саме я можу працювати? Лікарем-інтерном? І які права та обов'язки буду мати?Навчаюсь на контракті.
Artem112 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 14:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA