СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Увольнение

Увольнение Прекращение трудового договора. Расторжение трудового договора. Отстранение от работы. Выходное пособие

Ответ
 
Опции темы
Старый 29.10.2009, 12:29   #81
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,195
Вы сказали Спасибо: 14,757
Поблагодарили 20,086 раз(а) в 9,934 сообщениях
По умолчанию

Ну, если борщ, тогда ладно...
А я и имела ввиду именно "болтаться", т.к. это будут ее нерабочие дни...
А когда человек не работает, он "болтается"
Я и про себя так говорю: когда я не работаю, я болтаюсь...:-D
Всеж-таки это - перевод, зачем же устраивать вынужденный перерыв?


Ага... увидела Ваше дополнение, коллега esar, тогда, если там на предприятии что-то непонятно (думала, что все уже уяснено):
"Для перевода работника на другое предприятие...необходимо наличие следующих условий:
1) согласие работника на перевод;
2) соглашение между собственником...заинтересованных предприятий;
3) приказ по предыдущему месту работы о переводе;
4) приказ о принятии на работу по новому месту работы"
НПК к ст.36 КЗоТУ.
__________________
Сколько людей - столько и мнений.

Последний раз редактировалось Мотя; 29.10.2009 в 12:35. Причина: дополнение
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 12:36   #82
gbelikova
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 23.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 270
Вы сказали Спасибо: 293
Поблагодарили 148 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar Посмотреть сообщение
А з тексту того листа, який навів автор теми, взагалі не зрозуміло, коли цю працівницю збираються приймати на роботу. Може 2 листопада, оскільки написали "звільнити з ...".
То ж нехай працівниця з'ясує, коли її мають намір прийняти на роботу, і визначиться з датою звільнення.
Уважаемая esar, а разве в письме-ходатайстве пишется, с какого числа сотрудника собираются принимать на работу? В письме, которое находится у меня написано следующее: "Прошу уволить в порядке перевода вашего работника имярек на ..... согласно ст.36 п.5 КЗоТ Украины с 02.11.2009 г. - Подпись директора предприятия" Как же правильно поступить?
gbelikova вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 13:08   #83
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,518
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,101 раз(а) в 494 сообщениях
По умолчанию

Шановна gbelikova, автор листа може написати, в які строки він планує працевлаштувати особу, а може і не написати. Точно так же в листі може бути зазначений термін звільнення, а може бути і не зазначений. (Та я і не стверджувала, що ця інформація там має бути в обов'язковому порядку.) Але ж працівниця все одно має поцікавитися, коли ж її чекають на новому місці роботи!
Тим більше, що відповідний пункт ст. 36 звучить так:
Цитата:
5) переведення працівника, за його згодою, на інше
підприємство, в установу, організацію
От і погодьте з працівником дату його звільнення!
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 13:26   #84
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,674
Вы сказали Спасибо: 7,256
Поблагодарили 6,552 раз(а) в 3,310 сообщениях
Радость

Потрачу время и приведу тексты "классических" (ИМХО) писем:

1. У зв'язку з господарськими потребами (универсальная фраза, хотя лично меня она коробит) просимо звільнити 31 січня 200.. року наступних працівників
ПІБ, посада
в порядку переведення на постійну роботу до ТОВ "Розочка".
Подальше працевлаштування вказаних працівників гарантуємо. (супер !)
Працівникі будуть прийняті на роботу 01 лютого 200... року на такі посади:
ПІБ, посада
(супер-пупер !!).
Ваша позитивна відповідь на даний лист-клопотання вважатиметься погодженням переведення працівників керівниками ТОВ "Листочок" та ТОВ "Розочка" в розумінні ч. 5 ст. 24 Кодексу законів про працю України.
(супер-пупер-пупер !!!)
Генеральний директор

2. Ответ:

ТОВ "Листочок" повідомляє Вас про свою згоду на звільнення 31 січня 200... року наступних працівників:
ПІБ, посада
у порядку переведення на постійну роботу до ТОВ "Розочка".
Даний лист-відповідь просимо розглядати як погодження переведення працівників між керівниками ТОВ "Листочок" та ТОВ "Розочка" в розумінні ч. 5 ст. 24 Кодексу законів про працю України, а також звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ч. 5 ст. 24 Кодексу законів про працю України вказаним вище працівникам не може бути відмовлено в укладанні трудового договору з ТОВ "Розочка".

Генеральний директор


Я, когда прочитал эти письма, был в шоке:
вот вам забота о своих работниках,
вот вам забота о будущих работниках !
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» anatol_ua за это полезное сообщение:
Irina K (26.01.2010), tigrenok69 (21.08.2010)
Старый 29.10.2009, 13:57   #85
gbelikova
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 23.02.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 270
Вы сказали Спасибо: 293
Поблагодарили 148 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

esar, спасибо огромное за помощь!
Анатолий! Вы как всегда - супер-пупер! Письма действительно потрясающие! Обязательно использую их в переписке.
gbelikova вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.10.2009, 14:21   #86
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,674
Вы сказали Спасибо: 7,256
Поблагодарили 6,552 раз(а) в 3,310 сообщениях
Счастье

Но эта забота не освобождает сотрудника от обязанностей:
вОвремя (31.01.200...) уволиться из ООО "Листочек" и
вОвремя (01.02.200...) прибыть в ООО "Розочка" для трудоустройства
(иначе ч. 5 ст. 24 может и не сработать)
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2010, 12:51   #87
hrm@fuel.dn.ua
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 31.08.2009
Адрес: г. Донецк
Сообщений: 42
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Документооборот по пререводу сотрудников с одного предприятия на другое

Помогите! Срочно! Нужен порядок документооборота по переводу сотрудников с одного предприятия на другое. Мы принимаем людей с другого предприятия.
hrm@fuel.dn.ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2010, 13:13   #88
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,674
Вы сказали Спасибо: 7,256
Поблагодарили 6,552 раз(а) в 3,310 сообщениях
Злость

Поиск по слову "перевод":
http://forum.hrliga.com/showthread.php?p=64778
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.03.2010, 17:30   #89
tar88s
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.03.2010
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вопрос Переведення директора

Доброго дня!
Якщо така ситуація.

Засновник має підприємства А і Б. і вирішив директора Пупкіна підприємства А перевести на посаду директора підприємства Б. Як це зробити правильно?

Напевно має бути відповідне Рішення Засновника №__від__ П-ва А про переведення директора Пупкіна на п-во Б(чи потрібно вказувати на яке саме?).
А з боку директора Пупкіна-наказ про припинення виконання обовязків директора п-ва А на підставі Рішення Засновника у звязку з переходом(переведенням) на інше п-во(і чи вказувати на яке саме?)

Відповідно Рішення того ж самого Засновника підприємства Б про призначення Пупкіна директором п-ва Б,і наказ Пупкіна про готовність виконувати обовязки директора.

Будь ласка допоможіть.Наперед дякую
tar88s вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.03.2010, 00:19   #90
dvs57
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dvs57
 
Регистрация: 28.05.2008
Адрес: Луганск
Сообщений: 365
Вы сказали Спасибо: 72
Поблагодарили 156 раз(а) в 63 сообщениях
По умолчанию

Tar88s!

Вцілому Ви правильно розумієте ситуацію.
Рішення про призначення директорів підприємств (як А, так і Б) приймає Засновник. Воно (рішення) має бути приблизно такого змісту: «Пупкіна призначити директором підприємства Б в порядку переведення з підприємства А, звільнивши його з посади директора підприємства А».

Одночасно з цим рішенням Засновник може призначити директора підприємства А (замість Пупкіна), а може й не приймати такого рішення. В такому випадку виконання обов’язків директора підприємства А має виконувати заступник (чи інша посадова особа, визначена Статутом чи посадовою інструкцією) тимчасово, до призначення на цю посаду нового директора.

Саме цей керівник, хто буде приймати справи у Пупкіна, може ініціювати процедуру прийняття-здачі справ при звільненні Пупкіна. Чому може? Тому, що це в його інтересах, в першу чергу - щоб виявити можливі фінансові недоліки, щоб в подальшому не нести відповідальність за ті «гріхи», які скоїв Пупкін.
Але процедура прийняття-здачі справ чітко не визначена законодавством, тому може й не проводитись. І Пупкін може піти, не здаючи справи…

Новий керівник, заступаючи на посаду, повинен видати наказ про вступ на посаду: «Я, П.І.П. такого-то числа вступив на посаду директора підприємства А (чи Б)», або «… приступив до виконання обов’язків директора тимчасово, до призначення Засновником директора». Я думаю так, хоча не впевнений, що такий наказ вкрай необхідний. Адже рішення Засновника є остаточним, і його, ймовірно, не обов’язково дублювати на підприємствах (тобто, видавали ще якийсь додатковий наказ про вступ на посаду).
__________________
З повагою, Віктор Семенович
dvs57 вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» dvs57 за это полезное сообщение:
tar88s (29.03.2010), tigrenok69 (21.08.2010)
Ответ

Метки
Перевод, Прием на работу, Увольнение, Увольнение по переводу


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 20:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2019 © «МЕДИА-ПРО» 2019 © «HR-Лига»