СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Совместители. Переводы. Перемещения

Совместители. Переводы. Перемещения Совмещение. Совместительство. Временное исполнение обязанностей. Сезонные работники. Перевод. Перемещение. Изменение существенных условий труда

Ответ
 
Опции темы
Старый 21.11.2008, 13:10   #1
Aneli
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Aneli
 
Регистрация: 30.10.2006
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 18
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Переміщення працівника

Здравствуйте, уважаемые! Подскажите как быть в такой ситуации: управляющий магазином перемещается в другой магазин ВРЕМЕННО - как это правильно оформить? (Перевод/перемещение)
Спасибо заранее
Aneli вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2008, 13:18   #2
танита
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для танита
 
Регистрация: 29.01.2007
Адрес: Киев,Украина
Сообщений: 73
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Стаття 33. Тимчасове переведення працівника
на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором

Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою.

Власник або уповноважений ним орган має право перевести працівника строком до одного місяця на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди, якщо вона не протипоказана працівникові за станом здоров’я, лише для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також інших обставин, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою, ніж середній заробіток за попередньою роботою.

У випадках, зазначених у частині другій цієї статті, забороняється тимчасове переведення на іншу роботу вагітних жінок, жінок, які мають дитину-інваліда або дитину віком до шести років, а також осіб віком до вісімнадцяти років без їх згоди.

(У редакції Закону України
від 24.12.99 р. № 1356-XIV)


Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в разі простою

Простій — це призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

У разі простою працівники можуть бути переведені за їх згодою з урахуванням спеціальності і кваліфікації на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації на весь час простою або на інше підприємство, в установу, організацію, але в тій самій місцевості на строк до одного місяця.
танита вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2008, 13:20   #3
танита
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для танита
 
Регистрация: 29.01.2007
Адрес: Киев,Украина
Сообщений: 73
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

У мене в схожій ситуації працівник написав заяву( а я зробила наказ) з вказанням дат перевдення. Але слово "тимчасово" ми не писали.
танита вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2008, 13:21   #4
танита
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для танита
 
Регистрация: 29.01.2007
Адрес: Киев,Украина
Сообщений: 73
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

http://hrliga.com/phpBB2/viewtopic.php?t=7217
танита вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.02.2010, 15:26   #5
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 153
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 25 раз(а) в 16 сообщениях
По умолчанию Переміщення працівника

Доброго дня всім форумчанам

Ситуація: в компаній є відділи ХХ та УУ. Працівника А.Б. з відділу ХХ з 01.03.2010 "орендують" у відділі УУ для виконання робіт (з/п, всі гарантії, умови праці зберігаються, відділи в одному офісі і т.д.). Термін виконання А.Б. завдань наперед встановити неможливо.
Питання1: 1. Як грамотно оформити "оренду" працівника?
Пропонований вихід з ситуації: підпадаємо під ч.2 ст.32 КЗпПУ - переміщення (Труд. договір і посадова написані без прив'язки до конкретного відділу. Є службова записка начальників відділів про необхідність переміщення для стабільного виконання роботи товариства, попередження простою, потім наказ про переміщення)
ПС. варіант "переведення" тут не підходить
Питання2-3:
2. Переміщення це =???
а. = переміщення робочого місця працівника А.Б. на час виконання робіт у відділ УУ (присвоєння відділом УУ результатів праці А.Б., оскільки юридично працівник залишається у відділі ХХ)
чи
б. це = переміщення працівника "зі всіма потрохами" в УУ (коли фактично і юридично працівник А.Б. підпорядковується начальнику відділу УУ, коли для переміщення потрібно щоб була вакансія у відділі УУ і т.д.)

3. Як оформити завершення "оренди" працівника А.Б. і повернення його у відділ ХХ?

Ось так і блукаю "між двома соснами" і сумніви не дають спокою. Допоможіть будь-ласка розібратись
Чи хтось стикався із тлумаченнями "переміщення" - окрім ст. 32 КЗпПУ???
Tety вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.02.2010, 15:42   #6
Татьяна К.
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Татьяна К.
 
Регистрация: 20.11.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 2,030
Вы сказали Спасибо: 595
Поблагодарили 1,436 раз(а) в 761 сообщениях
По умолчанию

А чому так складно? Немає можливості організувати це по домовленості, не пускаючи в хід офіційні механізми? Для людини нічого ж не змінюється, хіба що безпосередній керівник на деякий час.
__________________
"Я знаю тільки те, що нічого не знаю..." Сократ
Татьяна К. вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.02.2010, 16:21   #7
chsm07@mail.ru
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для chsm07@mail.ru
 
Регистрация: 28.12.2007
Адрес: г.Киев
Сообщений: 1,389
Вы сказали Спасибо: 176
Поблагодарили 1,284 раз(а) в 587 сообщениях
По умолчанию

Что то очень сложно Вы это "завернули".
Часть 2 ст.32. - приказ на перевод ( его согласия не требуется) обозначили срок перевода с.. по.. -ознакомили работника. Основание: служебная записка начальника отдела.
chsm07@mail.ru вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.02.2010, 16:29   #8
Вика_86
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Вика_86
 
Регистрация: 21.08.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 2,720
Вы сказали Спасибо: 1,726
Поблагодарили 3,972 раз(а) в 1,929 сообщениях
По умолчанию

Я так поняла он не переходит в отдел, а будет выполнять работу то там то там.....
Мы даем задания рабочим, в том числе и в другом отделе по договоренности между начальниками, без официоза.
Вика_86 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.02.2010, 18:23   #9
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 153
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 25 раз(а) в 16 сообщениях
По умолчанию

Вика_86 - Ви цілком вірно зрозуміли. Працівник "будет выполнять работу то там то там....."

Татьяна К. - Саме тому що потрібно, щоб порядок відносно дій, начальники відділів і наполягають на офіційності (= законності) "оренди" працівників.

до chsm07@mail.ru - термін неможливо наперед визначити ж (це може бути як 2-3 дні так і 2-3 місяці). Також оскільки ми не прийшли до спільної думки про тлумаченнями "переміщення", пропоную розмежовувати терміни "переміщення" і "переведення"
Tety вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2010, 09:23   #10
Anka
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Anka
 
Регистрация: 27.08.2009
Адрес: Мариуполь
Сообщений: 61
Вы сказали Спасибо: 76
Поблагодарили 49 раз(а) в 13 сообщениях
По умолчанию

Возможно Вам подойдет такой вариант - издайте распоряжение (приказ) о командировании работника "до окончания работ"
__________________
Делай что должен и будь что будет.
Anka вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 12:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2019 © «МЕДИА-ПРО» 2019 © «HR-Лига»