СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Совместители. Переводы. Перемещения

Совместители. Переводы. Перемещения Совмещение. Совместительство. Временное исполнение обязанностей. Сезонные работники. Перевод. Перемещение. Изменение существенных условий труда

Ответ
 
Опции темы
Старый 05.03.2013, 16:26   #1
Channy
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 28.11.2011
Сообщений: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Восклицание Встановлення неповного робочого часу, строковий трудовий договір чи договір підряду?

Шановні спеціалісти! Прошу допомоги увирішенні питання. Є штат, всі робітники працюють по безстроковому трудовому договору. Працедавець вирішив про необхідність виводити на роботу людей "коли знадобляться" (об*єми малі). Як це оформити? Розглядаю варіанти:
1) Зміна істотних умов праці, переведення на неповний робочий день/тиждень/день при неповному тижні;
2) полюбовне звільнення і прийняття по срочному трудовому договору;
3) цивільно-правові договори (як я розумію не з усіма професіями це можливо, + людині не йде пенсійний і соц. стаж).
Які є думки? і як правильніше це зробити? буду дуже вдячна за допомогу!
Channy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2013, 08:41   #2
Channy
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 28.11.2011
Сообщений: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Прошу відкликнутися!!! Для мене ця темя не дуже зрозуміла. Перечитала теми форуму, окремо в суті варіантів розібралася, а як скомпонувати всё до кучі незнаю.
Channy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2013, 20:47   #3
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Channy Посмотреть сообщение
1) Зміна істотних умов праці, переведення на неповний робочий день/тиждень/день при неповному тижні;!
Які на підприємстві зміни в організації виробництва і праці, що призвели до зміни істотних умов праці працівників (ч. 3 ст. 32 КЗпП)? Тому можна розглядати варіант встановлення неповного робочого часу за заявами працівників (ст. 56 КЗпП).
Цитата:
2) полюбовне звільнення і прийняття по срочному трудовому договору;
які підстави для укладення строкового трудового роботу, адже робота носить постійний характер?
Цитата:
3) цивільно-правові договори (як я розумію не з усіма професіями це можливо, + людині не йде пенсійний і соц. стаж).
Я думаю, майже неможливо буде укласти цивільно-правові договори, щоб не містили ознак трудового договору. До речі, суми надання послуг за договором підряду зараховують до страх. стажу для призначення пенсії і для безробіття.
Цитата:
Сообщение от Channy Посмотреть сообщение
Які є думки? і як правильніше це зробити?
1. Оголошення простою (з оплатою 2/3 посад.окладу).
2. Скорочення штату.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Iren@ за это полезное сообщение:
Andry (07.03.2013), Mardge (07.03.2013)
Старый 06.03.2013, 20:51   #4
Шутюр баад
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Шутюр баад
 
Регистрация: 20.07.2010
Адрес: киев
Сообщений: 2,285
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 3,440 раз(а) в 1,309 сообщениях
По умолчанию

не вдаваясь в детали: возьмите калькулятор в руки, сядьте с бухом и просчитайте все три варианта.
мы это априори не можем, ибо данных для рассчёта у нас нет.
Шутюр баад вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2013, 08:48   #5
Channy
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 28.11.2011
Сообщений: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Я думаю, майже неможливо буде укласти цивільно-правові договори, щоб не містили ознак трудового договору. До речі, суми надання послуг за договором підряду зараховують до страх. стажу для призначення пенсії і для безробіття.
Чому ні? Наприклад укладаємо ЦПД з лаборантом. По договору він зобов*язується здійснити повну очистку продукту з... по ..... року. Ви вважаєте, що це не вірне формулювання? І виникає питання, чи є обмеження щодо укладання срочних договорів за окремими професіями чи можливо з усіма працівниками укладати такі договори? Дякую за участь.

Последний раз редактировалось Iren@; 07.03.2013 в 18:18. Причина: не потрібно цитувати усю попередню відповідь
Channy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2013, 11:24   #6
dautina
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 07.07.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 681
Вы сказали Спасибо: 1,242
Поблагодарили 434 раз(а) в 261 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Iren@ Посмотреть сообщение
Тому можна розглядати варіант встановлення неповного робочого часу за заявами працівників (ст. 56 КЗпП).
Это, на мой взгляд, самый подходящий вариант в Вашей ситуации.
dautina вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо dautina за это полезное сообщение:
Andry (07.03.2013)
Старый 07.03.2013, 18:24   #7
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Channy Посмотреть сообщение
Наприклад укладаємо ЦПД з лаборантом. По договору він зобов*язується здійснити повну очистку продукту з... по ..... року.
Я не знаю технології очистки якогось продукту, і чи можна тут укласти ЦПД, але якщо у договорі так і написано, що з лаборантом - 100% ознака трудового договору.
Цитата:
Сообщение от Channy Посмотреть сообщение
І виникає питання, чи є обмеження щодо укладання срочних договорів за окремими професіями чи можливо з усіма працівниками укладати такі договори?
Ви не відповіли на моє запитання
Цитата:
які підстави для укладення строкового трудового роботу, адже робота носить постійний характер?
Втім, відповідь на ваше запитання є у частині 2 ст. 23 КЗпП
Цитата:
Строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Iren@ за это полезное сообщение:
Andry (07.03.2013)
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 18:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA