СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Прием на работу. Испытательный срок

Прием на работу. Испытательный срок Трудовой договор. Срочный трудовой договор. Контракт. Документы при оформлении на работу. Испытательный срок. Коллективный договор. Гражданско-правовой договор

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.03.2011, 15:05   #11
Микола
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 08.10.2009
Сообщений: 23
Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 12 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию

по пункту 4. - Можуть перевірити :Держгірпромнагляд , прокуратура, СЕС(мене ще жодного разу за шість років по цьому питанню не перевірила), фонд страхування від нещасних випадків на виробництві і навіть районне управління праці(при РДА). Привід для первірки може бути різний: неточність у звіті, планова перевірка і т.д. і т.п.
по п.2. : ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
України з промислової
безпеки, охорони праці
та гірничого нагляду
26.03.2010 N 65
за N 293/17588
п.1.2. :
портативні системи оброблення даних, якщо вони непостійно використовуються на робочому місці;....цілком "канає" за відмазку

По п.3.- допоможе атестація робочих місць ....жарт... не ускладнюйте собі життя - проведення попереднього і періодичного медогляду для зазначених категорій працівників позбавить Вас багатьох питань і непотрібного клопоту(не дай бог нещасний випадок із важкими наслідками(ураження струмом) і відповідні органи Вас спитають все що треба і не треба). Ціна питання не висока.
Попередній медичний огляд по прийому на роботу мають взагалі всі проходити.
Чи ви хочете на роботу взяти епілептика(наприклад) у якого може бути приступ у будь-який момент. Мав я такий випадок...
Микола вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Микола за это полезное сообщение:
nnnata230 (10.03.2011)
Старый 10.03.2011, 15:19   #12
nnnata230
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.03.2011
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

1. а по пункту 1?
2. не уверена. То что на эти портативные не распространяются правила 65, не говорит о том, что на них не должен распространяться порядок 246.
3., 4. Спасибо.

И еще как насчет этого?

1.МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ від 11.04.2006 р. N 85/13/87-06
а также ЛИСТ від 12.03.2007 р. N 40/13/133-07


«Слід зазначити, що за умови дотримання Державних санітарних правил і норм роботи з візуальними дисплейними терміналами (ВДТ) електронно-обчислювальних машин (ЕОМ) ДСанПІН 3.3.2.007-98 та Правил охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин, затверджених наказом Комітету по нагляду за охороною праці України Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.99 р. N 21, робота на персональному комп'ютері не відноситься до категорії із шкідливими умовами праці.»

Последний раз редактировалось Наталья Р; 24.11.2011 в 22:07. Причина: Объединила 2 поста в 1
nnnata230 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 15:30   #13
Микола
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 08.10.2009
Сообщений: 23
Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 12 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию

аби не втрачати час і не розводити бе-бу-ба уточню,: я цілком і повністю підтримую вимогу проходження медичного огляду для всіх категорій працівників!!!
А чотири години з'являються тоді, коли доходить питання до пільг і компенсацій за роботу із шкідливими виробничими факторами чи проведення атестації робочих місць(років 10 тому для роб.місць операторів ПЕОМ це питання було актуальним). Час роботи на ПЕОМ менше 50% - атестація не проводиться , пільги не передбачені і т.д., але то питання зовсім іншої теми.

а що-до пункту небезпечних виробничих факторів унаправленні, то читаємо наказ 246
Додаток 4
до пункту 2.6 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій

ПЕРЕЛІК
шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, при роботі з якими обов'язкові попередній (періодичні) медичний огляд працівників


п.5.2.4.


а також
Додаток 5
до пункту 2.6 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій

ПЕРЕЛІК
робіт, для виконання яких є обов'язковим попередній (періодичні) медичний огляд працівників


все дуже зрозуміло......

Последний раз редактировалось Наталья Р; 24.11.2011 в 22:08. Причина: объединила 2 поста в 1
Микола вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 16:06   #14
nnnata230
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.03.2011
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

ок, хорошо. Спасибо за беседу. Я, конечно, не понимаю, что такого прекрасного в обязательном мед.осмотре для всех категорий работников Я как-то верю в свободу выбора в таких вопросах. Но еще раз спасибо за Ваше мнение.

Если у кого есть еще соображения по этому поводу, буду рада обсудить.
nnnata230 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 16:09   #15
Микола
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 08.10.2009
Сообщений: 23
Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 12 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию

Вам важко зрозуміти , бо Ви не несете (напевно) відповідальності за дотримання законодавства з охорони праці. Мені це дуже важливо, оскільки я є інженер з охорони праці
Микола вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 16:24   #16
nnnata230
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.03.2011
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

видимо поэтому я юрист, причем свято верю в необходимость защиты прав и свобод личности, так что мне обязательные мед.осмотры для каждого, если они не вызваны реально существующим риском для здоровья, очень претят .
nnnata230 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 19:24   #17
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nnnata230 Посмотреть сообщение
мне обязательные мед.осмотры для каждого, если они не вызваны реально существующим риском для здоровья, очень претят .
Т.е., Вы считаете, Ната, что не надо посылать каждого работника на предварительный медосмотр при приеме на работу?
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.03.2011, 10:54   #18
nnnata230
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.03.2011
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мотя Посмотреть сообщение
Т.е., Вы считаете, Ната, что не надо посылать каждого работника на предварительный медосмотр при приеме на работу?
да.
nnnata230 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.03.2011, 11:08   #19
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
Печаль

Хорошо.

Как же мне соблюсти вот это:

Стаття 24. Укладення трудового договору
...

Забороняється укладення трудового договору з громадянином, якому за медичним висновком запропонована робота протипоказана за станом здоров’я.


Откуда я могу знать: годен он или не годен для выполнения данной работы? Я же не врач..на глазок определять не умею....и не имею права...
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.03.2011, 11:28   #20
nnnata230
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.03.2011
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

Для этого законодатель закрепил перечень вредных, тяжелых работ (факторов), с перечнем же противопоказаний, а также указал случаи (конкретный перечень), в которых необходимо проводить мед.осмотр при приеме на работу. Во всех остальных случаях не нужно.
nnnata230 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 18:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA