СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Другое

Другое Темы по трудовому законодательству и кадровому делопроизводству, для которых не нашлось подходящего раздела

Ответ
 
Опции темы
Старый 14.03.2008, 17:43   #31
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,196
Вы сказали Спасибо: 7,109
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,230 сообщениях
По умолчанию

ESAR

До речі, посилання типу: "А я ось на форумі прочитав(ла), а мені на форумі сказали" не поодинокі у відносинах з юристами.
Це правда, що трудове право складне і вивертів тут досить, але на те вони і юристи, щоб допомагати НАМ, а не чекати допомоги від НАС.
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.03.2008, 21:07   #32
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar
Цитата:
Сообщение от bantser
Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?
Більшість юристів, з якими я стикалася на практиці, бояться трудового права, як вогню. А, оскільки бояться, то і не знають (точніше - знають в загальних рисах).

А що стосується ейчарів, то більшість з них взагалі не вважають трудове законодавство та кадрове діловодство чимось таким, що варте їхньої уваги. А з цієї причини - не вивчають цих питань системно, а тільки намагаються "розрулити" ситуацію шляхом отримання "швидкої допомоги" на форумі.
Я правильно зрозумів: директори з персоналу змирилися, що частина цього персоналу тупо ігнорує виконання своїх обов'язків, відморозившись "я боюсь", "я не знаю"?
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.03.2008, 23:16   #33
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser
Цитата:
Сообщение от esar
Цитата:
Сообщение от bantser
Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?
Більшість юристів, з якими я стикалася на практиці, бояться трудового права, як вогню. А, оскільки бояться, то і не знають (точніше - знають в загальних рисах).

А що стосується ейчарів, то більшість з них взагалі не вважають трудове законодавство та кадрове діловодство чимось таким, що варте їхньої уваги. А з цієї причини - не вивчають цих питань системно, а тільки намагаються "розрулити" ситуацію шляхом отримання "швидкої допомоги" на форумі.
Я правильно зрозумів: директори з персоналу змирилися, що частина цього персоналу тупо ігнорує виконання своїх обов'язків, відморозившись "я боюсь", "я не знаю"?
Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...
Юристи, або дають такі поради, що краще б вони нічого не радили, або з розумним виглядом кажуть: підготуємо рекомендаціїї, наприклад, через тиждень. А ситуація критична і приймати рішення треба негайно.
Тоді ейчари приймаються за вирішення проблеми самостійно. А що і як вирішувати - уявляють собі дуже туманно. Не знають нормативів, не розуміють нюансів, не усвідомлюють, які наслідки (в тому числі і фінансові) для фірми можуть бути внаслідок не тільки порушення норми закону, а і внаслідок нечіткого виконання певних процедур, некоректного складання окремих документів тощо. Їм здається, що для вирішення проблеми можна скористатися порадою колег на форумі.
Звісно - можна. Якщо запитання поставлено коректно. А хто ж його поставить коректно, якщо немає розуміння проблеми? Та і поради дуже часто далекі від істини... А що робити запитувачу, якщо поради надаються діаметрально протилежні? Який варіант правильний? Який вихід обрати? Виходить, треба перевіряти. А як перевіряти, коли не знаєш де? Та і часу немає...
Ось і гуляють одні й тіж запитання по всіх форумах...
Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.03.2008, 23:55   #34
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar
Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...
І ви покірно піднімаєте руки. Скажіть, а щодо продавців ви так само писали б, мовляв, не варто їх тривожити тільки через те, що вони погано продають - як можуть?..
Цитата:
Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.
А поки що юристи роблять суперграмотно: навішують свої проблеми вам і ви ходите обвішані мавпочками...
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.03.2008, 11:34   #35
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser
Цитата:
Сообщение от esar
Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...
І ви покірно піднімаєте руки. Скажіть, а щодо продавців ви так само писали б, мовляв, не варто їх тривожити тільки через те, що вони погано продають - як можуть?..
Цитата:
Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.
А поки що юристи роблять суперграмотно: навішують свої проблеми вам і ви ходите обвішані мавпочками...
Якщо ці питання стосуються мене персонально, то хочу вам сказати, що я не відповідаю за роботу юристів і за виконання ними своїх обов'язків. І чужі обов'язки на себе не дозволяю навісити. Оскільки я займаюсь трудовими відносинами і їх документальним оформленням, то безперервно навчаюсь і вдосконалююсь в цьому напрямку. Якщо це мої обов'язки, то і виконувати їх я повинна сама. Чи накажете за кожним "чихом" бігти до юристів?
Щодо оцінки якості виконання своїх обов'язків юристами - то це справа першого керівника. Якщо його влаштовує якість їхньої роботи з інших питань і якість моєї роботи з питань трудових відносин, то, чому б і не тримати таких юристів на роботі? Якщо ж керівника не влаштовує таке положення справ, то нехай сам і вирішує: знайти нового юриста, який буде диктувати кожен крок кадровику, чи замінити кадровика на більш професійного (або змусити його навчитись працювати самостійно).

А, якщо ви просто уточнюєте мою думку про працівників, які не вміють працювати і не хочуть цьому вчитися (хоч то юристи, хоч то ейчари/кадровики, хоч то продавці), то я ще раз повторю - я терпіти таких не можу! І вважаю, що тримати таких на роботі не можна!

Мене взагалі здивувало, що ви сприйняли мій пост як виправдання непрофесійності. Я тільки відповіла на ваше здивування стосовно питань, які підіймаються на форумі. Може ви мене не вірно зрозуміли, то уточнюю: така ситуація складається внаслідок непрофесійності, відсутності бажання системно навчатись і сподівання на те, що хтось інший прийде і розв'же усі проблеми.
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.03.2008, 17:38   #36
ostrom
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 15.01.2008
Сообщений: 8
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Да и берут их на работу, мне всегда интересно что это за руководители. Если у них такие эйчары, то какие они сами.
Может пришло время просвещать руководителей?
ostrom вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.07.2008, 18:09   #37
Sirena
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 10.03.2008
Адрес: Симферополь
Сообщений: 28
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

Сытый голодному не товарищ. Так и здесь - новички и старожилы не могут найти золотую середину.
Sirena вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.08.2008, 16:21   #38
personal@mercedes-benz.od
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 23.06.2008
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Да, уж....
personal@mercedes-benz.od вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.08.2008, 17:43   #39
temka
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 28.12.2006
Адрес: харьков
Сообщений: 486
Вы сказали Спасибо: 26
Поблагодарили 270 раз(а) в 118 сообщениях
По умолчанию

Иногда нет времени искать ответ самостоятельно. Иногда драгоценное начальство озадачивает "вынь да положь да прямо сейчас!", вот и задают вопросы похожие, без предварительного поиска и самостоятельной проработки.
Поставьте напоминалку "прежде, чем открыть новую тему/задать вопрос, проверь - а не спросил ли кто-то это раньше!"
Спасибо, за ответы и дельные советы!
Уважаемые старожилы будьте терпеливы, менеджер по персоналу иметь терпение, не так ли?
temka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2008, 18:47   #40
temka
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 28.12.2006
Адрес: харьков
Сообщений: 486
Вы сказали Спасибо: 26
Поблагодарили 270 раз(а) в 118 сообщениях
По умолчанию

Цитата из Рунета:
ххх: Вот за что люблю форумы, так это если новичек создаст дублированную тему, тут же сбегуться старожилы и будут попрекать его неумением использовать поиск. А если он использует поиск и отпишется в теме двухгодичной давности - моментально обзовут некропостером...
Так что господа по персоналу проблема старая и почти не имеет решения
temka вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» temka за это полезное сообщение:
Mardge (02.12.2011), paradigm (17.09.2010)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 11:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA