СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Другое

Другое Темы по трудовому законодательству и кадровому делопроизводству, для которых не нашлось подходящего раздела

Ответ
 
Опции темы
Старый 05.10.2015, 14:16   #1
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию Як правильно упорядкувати роботу охоронців?

Доброго дня форумчани! Підскажіть як правильно вирішити наступну ситуацію. В нас на підприємстві наймана охорона (по договору з охоронною фірмою). Як упорядкувати роботу охоронців? Тобто директор хоче видати наказ по підприємству, де буде прописано кого впускати, кого ні. Але я кадрового наказу не можу видати, щоб вказати найманій охороні як працювати. В нас є договір з охоронною фірмою, де прописано, що вони повинні дотримуватись своїх посадових інструкцій. Їх робота регламентована типовою посадовою, яка видана законодавством. Мені потрібно, з вказівки директора, детально прописати, що вони зобов"яязані робити, що перевіряти і т.д. Адже ці люди працюють і на інших заводах нашого концерну, там напевно свої правила. Тому в мене питання як правильно зробити, написати для них інструкцію чи положення про пропускний і внутрішній режими.? І це напевно треба ввести в дію наказом. Чи як?
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.10.2015, 17:06   #2
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 327
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня. З Вашого питання маю наступну думку. Так як "найманці" не ваші працівники керувати ними як працівниками Ви не в змозі. Враховуючи договірні зобов’язання між вами та "найманцями" підпишіть додаток до основного договору, що "найманці" з метою забезпечення належного пропускного режиму зобов’язані звіряти «ПІБ, фото, номер, розмір взуття....» при поході працівника через прохідну. В той же час повідомте працівників наказом,про застосування пропускного режиму, що з 1 жовтня 2015 року при проході через прохідну працівник має пред’явити «найманцям» «ПІБ, фото, номер, розмір взуття….», визначить форму в якій буде пред’явлено ( посвідчення, чип, довідка ….) порядок заходу, виходу, перебування на території (інструкції, положення,порядок проходу запрошених (гостей або ……), дії на випадок загубив/забув посвідчення, довідку……, обліку та звітності по виданим пропускам и т.д. Думаю у вас це автоматизовано , треба трохи формалізувати процедуру. «Найманці» мають лише визначити пускати чи не пускати,на підставі наданих даних. Ви маєте забезпечити всі порядки, інструкції, попередження тощо, своїх працівників.ІМХО
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Fisher_and за это полезное сообщение:
HR_Nataliia (05.10.2015)
Старый 05.10.2015, 17:42   #3
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

так, дійсно, керувати ними не в змозі. для штатних працівників в нас є електронні перепустки. В мене задача юридично грамотно формалізувати процедуру. в нас нема нічогісінько, крім правил внутрішнього розпорядку, і то "за тих часів". юристка напише додаток до договору, яким внесе який наш внутрішній документ?? і що мені написати?? тут розійшлися думки і я не знаю, інструкцію чи положення про внутрішній та пропускний режим?? це ж різні речі, напевно...
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.10.2015, 10:54   #4
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 327
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня.
Якщо маєте електронні перепустки значить є щось подібне на СКУД (система контролю управління доступом). Достатньо щоб охорона ідентифікувала пред'явника перепустки шляхом "візуально-оптичного" порівняння фото з монітора з натурою, во загнул. О, тут можна використати інструкцію, як додаток до угоди і в ній визначити саме як буде відбуватись ідентифікація, рекомендую передбачити тимчасові перепустки для відвідувачів (хто готує, хто підписує, час перебування, відповідальний за відвідувача тощо).
Для Вас думаю буде достатньо Положення "Про пропускний режим" в якому зазначайте все, що вам потрібно. Положення введіть в дію наказом та ознайомте працівників.
ІМХО
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Fisher_and за это полезное сообщение:
HR_Nataliia (06.10.2015)
Старый 07.10.2015, 19:07   #5
romber
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 02.08.2011
Сообщений: 77
Вы сказали Спасибо: 36
Поблагодарили 49 раз(а) в 18 сообщениях
По умолчанию

1. Согласно ЗУ "Об охранной деятельности" у вас должен быть заключён Договор с охранной фирмой на оказание услуг, в нём должно быть прописано, чем должен заниматься "исполнитель" ... т.е. к договору прилагается Инструкция, которая ДОЛЖНА быть с Вами СОГЛАСОВАНА, если её нет, то её необходимо составить (составляет охранная фирма), где - "детально прописати, що вони зобов"яязані робити, що перевіряти і т.д."
2. Либо подписать дополнительное соглашение, где ... -
3. А "Положення "Про пропускний режим" в якому зазначайте все, що вам потрібно", ОБЯЗАТЕЛЬНО "Введіть в дію наказом та ознайомте працівників" под роспись во избежание недоразумений в рамках ДЕЙСТВУЮЩЕГО ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА, не забывая ст. 12 вышеуказанного Закона, где прописано что можно персоналу охраны ...4. Важно ... ОХОРОНЕЦЬ, это телохранитель, а ОХОРОННИК, это как раз охранник ...
romber вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.10.2016, 10:23   #6
Игорь Мартиросов
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 21.10.2015
Сообщений: 87
Вы сказали Спасибо: 62
Поблагодарили 19 раз(а) в 13 сообщениях
По умолчанию

Добрій день Коллеги! Наша компания набирает охранников по трудовому договору. Как правильно вставить в договор график работы и необходимость являться по вызвоу руководства?
Игорь Мартиросов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.10.2016, 11:08   #7
DANA13
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 25.06.2015
Сообщений: 552
Вы сказали Спасибо: 171
Поблагодарили 270 раз(а) в 216 сообщениях
По умолчанию

Лучше всего разработать Положение про охрану (пропускной режим), а в трудовых договорах прописать его обязательное исполнение.
DANA13 вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо DANA13 за это полезное сообщение:
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 06:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA