СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Увольнение

Увольнение Прекращение трудового договора. Расторжение трудового договора. Отстранение от работы. Выходное пособие

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.08.2015, 14:18   #121
Енн
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.08.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 97
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

ми прийдемо у відділення , а завідувач скаже, що вона просто зайшла чай попити, і все.
Енн вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2015, 14:24   #122
Inka
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Inka
 
Регистрация: 03.11.2011
Адрес: Київ
Сообщений: 2,437
Вы сказали Спасибо: 1,922
Поблагодарили 3,035 раз(а) в 1,675 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
ми прийдемо у відділення , а завідувач скаже, що вона просто зайшла чай попити, і все.
Пусть она это напишет.
Inka вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Inka за это полезное сообщение:
Енн (14.08.2015)
Старый 13.08.2015, 14:37   #123
Енн
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.08.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 97
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

підкажіть, в звязку з чим заборонити допускати звільненого працівника до роботи
Енн вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2015, 15:12   #124
Енн
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.08.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 97
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

За цей місяць вона людина ні разу не прийшла до директора проситися на роботу, а тупо ходить на роботу.
Енн вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2015, 17:52   #125
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
підкажіть, в звязку з чим заборонити допускати звільненого працівника до роботи
Ваша завідувач порушує закон «Про захист персональних даних»- надає доступ сторонній особі до відомостей щодо персональних даних ваших клієнтів!
У вас є наказ про Порядок обробки персональних даних?

Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
... Її Звільнив голова РДА, не знаю за що бо я була в декреті., та напевно з особистих причин, бо вона трохи конфліктна. Як занадиться щось робити то не зупиниться поки не доведе до кінця. І буде лізти і лізти
та навіть не трохи, а дуже конфліктна!
її реба звільняти, бо роботи не буде
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Енн (14.08.2015)
Старый 14.08.2015, 08:05   #126
Енн
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.08.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 97
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

є в нас такий наказ. І працівник при прийнятті підписує згоду на обробку персональних даних.
Енн вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.08.2015, 09:43   #127
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
є в нас такий наказ. І працівник при прийнятті підписує згоду на обробку персональних даних.
Так от крім персональних даних ваших працівників існують ще й персональні дані тих людей, яким ви повинні надавати якусь там допомогу, чи не так? І доступ до цих даних має надаватися лише працівникам вашого територіального центру, а не усім, хто до вас чаю заходить попити:
Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
ми прийдемо у відділення , а завідувач скаже, що вона просто зайшла чай попити, і все.
І до речі - що значить зайшла чай попити? Чому до вас мають ходити сторонні особи чаю попити?!
У вас державна установа, чи громадьска чайна?
І в наказі про порядок обробки персональних даних мабуть є пункт, де на директора покладаються певні обов'язки щодо забезпечення їх охорони... Так що директор, до речі, теж порушує закон, коли допускає до роботи з ПД сторонніх осіб!

І останнє - я неодноразово запитував вас, що робить директор для вирішення тієї конфліктної ситуації, що у вас склалася, які заходи впливу вживає? Бо я бачу якісь дії і намагання вирішити проблему лише з вашого боку,а його все це зовсім не обходить? Боротися з юристом і завідувачем - це не ваша справа, вони вам не підпорядковані, це виключно справа директора... То які його дії?
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.08.2015, 11:30   #128
Енн
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.08.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 97
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

Він пішов до голови, голова сказав розбирайся з своїми працівниками це твої працівники. директор запитав що за перевірки, а він каже, що завідувача відіслав до юриста, щоб вона все вирішила по закону, а вони написали на перевірку (видно вже знають, що неправі і пишуть на перевірки, щоб щось знайти, і якось хоть так нагадити) А ця типу працівник навіть не зайде до директора, щоб щось попитати, бо їй завідувач заборонила. Чекаємо 18 числа. якщо до цього числа не буде позовна заява в суд до терцентру, а тоді директор піде в наступ.
Енн вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.08.2015, 12:12   #129
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
Він пішов до голови, голова сказав розбирайся з своїми працівниками це твої працівники
І правильно сказав! У мене давно колись була схожа ситуація, коли моя співробітниця пішла до директора вирішувати якесь питання поза моєю спиною. Реакція директора була така: якщо вона ще раз прийде до мене, значить ти не здатний керувати відділом, а такі працівники мені не потрібні. Не хоче вона підкорятися безпосередньому керівнику - звільняй, бо інакше я звільню тебе! Жорстко, але справедливо...
Цитата:
Сообщение от Енн Посмотреть сообщение
...ця типу працівник навіть не зайде до директора, щоб щось попитати, бо їй завідувач заборонила. Чекаємо 18 числа. якщо до цього числа не буде позовна заява в суд до терцентру, а тоді директор піде в наступ.
А що має статися саме 18 числа? І навіщо вам чекати до 18 числа? У вас купа порушень - звільнений працівник продовжує ходити на роботу, завідувач не виконує наказу директора, допускає в службові приміщення сторонню особу і надає їй доступ до персональних даних, а директор не вживає ніяких заходів, щоб припинити ці порушення (!!) і чекає 18 числа, щоб пійти у наступ?! В який наступ?? А якщо ніякої позовної заяви не буде, і колишній працівник так і буде продовжувати ходити на роботу, то що тоді директор буде робити? Призначати нову дату для "наступу"?!
Потрібно провести службове розслідування по факту невиконання наказу директора, притягнути завідувача до дисциплінарної відповідальності і попередити, що ще одне стягнення - і вона буде звільнена по ст.40 п.3, а у випадку, коли колишня працівниця, а нині стороння особа прийде на роботу - викликати міліцію і видворити її (зафіксований виклик міліції вам знадобиться у випадку, коли доведеться з нею судитися)

P.S. Передайте директору мої слова - у вас бунт на кораблі, і є два виходи - або він сьогодні припинить цей бунт, або завтра він вже не буде капітаном!
Це - свого роду екзамен на зрілість і вміння керувати колективом, і в адміністрації, я певен, з зацікавленістю спостерігають за розвитком подій
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
Inka (14.08.2015), Енн (14.08.2015)
Старый 14.08.2015, 13:36   #130
Енн
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.08.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 97
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 6 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

а якщо вона не захоче писати пояснення? складати акт?
Енн вне форума   Ответить с цитированием
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 04:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA