СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Прием на работу. Испытательный срок

Прием на работу. Испытательный срок Трудовой договор. Срочный трудовой договор. Контракт. Документы при оформлении на работу. Испытательный срок. Коллективный договор. Гражданско-правовой договор

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.01.2012, 02:29   #1
Giaa
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.01.2012
Сообщений: 4
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Восклицание Порушення законодавства працедавцем при випробувальному терміні

Доброго дня.

Звертаюсь вдруге з проблемним питанням стосовно мого місця роботи...

При оформленні на роботу був обумовлений випробувальний термін у 3 місяці та оклад на ВТ та оклад після закінчення. Наприкінці ВТ головний бухгалтер викликає мене (я бух. по зп) на бесіду. де повідомляє, що директор хоче пролонгуати ВТ ще на 2 місяці і зп, звісно, залишити ту саму, без підвищення. Причини - мовляв, "не вписуюсь в колектив, хоча нарікань щодо моєїроботи абсолютно ніяких"! Я при цьому, недосконало знаючи трудовий кодекс наш у питанні випробувального терміну, - що для працівника взагалі шкідливо довіряти на всі 100% роботодавцеві, - боючись звільнення за непроходження ВТ погодилася на такі умови.
"Пролонгований" ВТ добігав кінця, все добре, з січня, як попередили, мене оформлюють на постійну роботу.
Але тут виявляється, що продовжувати попередньо обумовлений строк ВТ можливо згідно законодавства в випадку вимушеної відсутності працівника на робочому місці, н\п через хворобу. При цьому продовжено ВТ має бути на ту кількість днів, яку працівник був відсутній! Директор цього чомусь не знав, з відділом кадрів не порадився. Тобто, ВТ мені продовжувати не мали права і платити зп за старими окладами також.
Що робить керівництво - мені підсовують Наказ про прийом, мовляв, я не підписала його в перші дні! Не пам'ятаючи, як має виглядати цей документ, перевіряю термін випробування - так. як і було обумовлено, 3 місяці, оклад такий. як я і отримувала... І я, ідіотка, підписала!!!
Десь через тиждень, передивляючись накази, знаходжу в папці 2!!!! підшиті Накази про прийом мене з однією істотною різницею: в першому наказі (який я всеж таки підписувала при прийомі) оклад на ВТ - один, після ВТ - інший, такий самий як у такої ж штатної одиниці на підприємстві. У другому - тому, що підписала нещодавно - оклад вказаний лише один - той, що отримувала на ВТ. Іними словами, керівництво "вирішило" проблему з порушенням законодавства таким чином!

Я зробила копії першого наказу, який просто не встигли викинути, з другим нічого не робила - були свідки того, що я його бачила, і зробивши з ним щось, отримала б догану, наприклад, за вкрадення документів. Тут вже без варіантів.

Після такого довгого поясненя питання:

Чи дійсна така моя копія наказу (ксерокопія і скан-копія) и чи маю я право (шанс мати право) вимагати при звільнення перерахунку зп у зв'язку з порушенням ВТ и відповідно непідвищення окладу? З одного боку - наука меня, щоб не підписувала документи, не будучи впевненою в їх вірності (з працівником відділу кадрів, яка мені наказ дала на підпис, були в дуже хороших стосунках, не чекала такої підлості з її боку ). З іншого - є копія, оклад прописаний такий самий після ВТ, якй має працівник з такою ж посадою що і я. Зі мною вчинили нечесно, підло, хочеться справедливості (в наш час справедливості чекати - аж смішно, нажаль), більшого, ніж заслуговую - не прошу. Але є підписані, хоч і липові, документи.... Чи можна довести, що був факт підміни документів "заднім числом"? Юрист нашого підприємства зказав, що така копія не має ніякого значення, що вона недійсна. Але він захищає інтереси безпосереднь підприємства, а не мої, не факт, що сказав правду... Як ви вважаєте? Може тут є юристи з подібним досвіом? відповідь потрібна терміново, все вирішуватиметься в найближчі дні...

Хто з такою ситуацією знайомий?
Giaa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 09:34   #2
OK_SANA
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 264
Вы сказали Спасибо: 300
Поблагодарили 308 раз(а) в 118 сообщениях
По умолчанию

Giaa, мы сейчас много можем Вам насоветовать. Мое мнение, если все-таки решили увольняться с предприятия - начинайте прямо сейчас работать с юристом. Даже с самыми правильными нашими советами Вы рискуете сделать ошибки и так и не отстоять свои права.
OK_SANA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2012, 11:13   #3
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
Вопрос

Порушення законодавства працедавцем при випробувальному терміні - так называется тема...
У меня вопрос: я так и не поняла: Вы хотите уволиться по ст.38,ч.3?
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.02.2012, 11:38   #4
chsm07@mail.ru
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для chsm07@mail.ru
 
Регистрация: 28.12.2007
Адрес: г.Киев
Сообщений: 1,311
Вы сказали Спасибо: 173
Поблагодарили 1,245 раз(а) в 566 сообщениях
По умолчанию

А як виглядала "пролонгація" ВТ ще на 2 міс., на це був наказ чи як?
__________________
Как подумаю,какой я инженер-боюсь идти к врачу.
chsm07@mail.ru вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.02.2012, 12:38   #5
Шутюр баад
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Шутюр баад
 
Регистрация: 20.07.2010
Адрес: киев
Сообщений: 2,285
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 3,440 раз(а) в 1,309 сообщениях
По умолчанию

простите за мой французский:
а цена вопроса какая???
Вам скоко не заплатили???
Шутюр баад вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Шутюр баад за это полезное сообщение:
Lorata (08.02.2012)
Ответ



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 18:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA