СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Совместители. Переводы. Перемещения

Совместители. Переводы. Перемещения Совмещение. Совместительство. Временное исполнение обязанностей. Сезонные работники. Перевод. Перемещение. Изменение существенных условий труда

Ответ
 
Опции темы
Старый 02.03.2016, 13:54   #151
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Так зрозуміло. Дотримуємось заканодавства, це безперечно.
Мої дії: зараз Я переводжу свою №3 на посаду "помічник керівника підприємства" і її посадову розширюю, вписую: листування, планування дня керівника, ведення протоколів і наказів і тд. всі ділові папери. В мене лишається відкритим місце секретаря керівника і туди уже нікого не беру. тобто мої 2 декрктчиці сидять з дітьми, а місце вільне.
Тепер функціонал секретаря зменшується. посаду я не скорочую, але в планах, коли вийде будь яка з них надати їй робоче місце, але до документів не допустити.
Я хочу встановити секретарю робочий графік з 8.00 до 12.00 год (це погіршення умов праці). Тобто зміна істотних умов праці передачає попереження за 2 місяці. Питання: я можу у відсутність працівниці поміняти їй посадову інструкцію(зменшивши функціонал) і попередити її про це листом або викликати на підприємство для ознайомлення під підпис зараз? Я не можу чекати коли вона вийде, через місяць чи через пів року, тоді її попереджати і ще чекати 2 місяці... Я хочу секретаря ввести в підпорядкування помічнику керівника і до того ж на пів ставки.
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2016, 14:08   #152
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

До того часу, поки жінка не вийде з відпустки, ви не вправі змінювати її умови праці.
А взагалі, як сину, чоловіку і батьку мені дуже неприємно і огидно обговорювати питання, як вижити з роботи двох молодих матерів із за того, що комусь вони не сподобалися, тим паче в канун жіночого свята
Вибачте, але з сугубо етичних міркувань я більш не буду вам нічого радити.
Одне скажу - проаналізувавши ваші "рішучі наміри", мені здається, що ви наломаєте тут дров і дуже скоро будете вимушені поновлювати їх обох за рішенням суду...До того ж раджу і вам добре подумати - чи не чекає в майбутньому і вас участь тих неборак з таким відношенням?!

І користуючись нагодою, хочу звернутися до усіх, хто це прочитає - бережіть і поважайте жінок!
Хоча б лише за те, що вони дали життя вам і вашим дітям!!!!

Последний раз редактировалось Andry; 02.03.2016 в 16:40.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
HR_Nataliia (02.03.2016), nata33 (27.09.2017), olievych (26.10.2016)
Старый 02.03.2016, 14:42   #153
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Дякую. Я все розумію. Я теж жінка. Мені було б тяжко і болісно, якби в таку ситуацію попала я. Та є такі люди, яких вимушений боятися (коли родинна мафія) і не допускати до документів - зливають інформацію. Це сама така ситуація. Стоїть задача - виконуй, або йди. Виконає хтсь інший.
Не беріть з мене приклад. Це гадська процедура. І це я роблю не з особистої ініціативи чи врєдності... Мені теж потібно за щось жити...
Дякую за співпрацю.

P.S. А ці молоді матері мають сильну фінансову підтримку і домашніх нянь. Навіть якщо вони вийдуть на роботу - працювати не будуть, а тільки шкодити. Ви уявіть, в мене вже є такі люди, які просто сидять на робочих місцях...
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо HR_Nataliia за это полезное сообщение:
Andry (02.03.2016)
Старый 02.03.2016, 16:55   #154
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

У будь якому випадку ви не можете абсолютно нічого змінити доки вона перебуває у відпустці.
І лише після виходу на роботу ви зможете суттєво змінювати умови праці і посадову інструкцію.
І моя вам порада - якщо мова йде про родинну мафію, то це проблема не ваша, а вашого директора.. Врешті -решт це він, а не ви приймали цих людей на роботу, то нехай він і думає, що тепер з ними робити. І якщо ви дасте себе втягнути в цю справу - то ви потім залишитеся крайньою. Вони сьогодні сваряться, а завтра вони помиряться, і винуватою будете ви, а директор там нібито ні до чого.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
HR_Nataliia (03.03.2016)
Старый 03.03.2016, 08:23   #155
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Оце відповідь. За це дякую. Прямо і по ділу. Все правильно.
Удачі Вам і всього найкращого !
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо HR_Nataliia за это полезное сообщение:
Andry (03.03.2016)
Старый 18.10.2016, 12:16   #156
Даня Позитивчик
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Даня Позитивчик
 
Регистрация: 16.05.2014
Сообщений: 225
Вы сказали Спасибо: 55
Поблагодарили 10 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

Здраствуйте, помогите разобраться пожалуйста...
Есть 2 отпускницы:1-до 3х лет уже со вторым ребенком, 2-до 6ти лет. Будет меняться полностью структура и штаты с изменением названий должностей и условий оплаты труда. Название организации не меняется как и положение(устав), но при вступлении в силу НПА в будущем будет снята служба в органах местного самоуправления.
Должности, на которых числятся отпускницы, согласно новой структуре-вообще отсутствуют, но будут утверждены новые должности с новыми ДИ.
С темой ознакомилась:мнение разнится...Как истолковать изначально данное изменение:сокращение должностей, изменение сущ.условий труда?
О чем предупреждать отпускниц?имеем ли право вообще беспокоить их?надо ли им прерывать отпуск, дабы написать заяву на перевод?
И еще на одном из этих мест работает "временный" сотрудник, т.е. на 1 месте 2 сотрудника, как тут?
Даня Позитивчик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.10.2016, 20:52   #157
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Даня Позитивчик Посмотреть сообщение
...Будет меняться полностью структура и штаты с изменением названий должностей и условий оплаты труда
...Как истолковать изначально данное изменение:сокращение должностей, изменение сущ.условий труда?
Как следует из ст 32 КЗоТ, это изменение условий труда:
Цитата:
"...Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.
Цитата:
Сообщение от Даня Позитивчик Посмотреть сообщение
О чем предупреждать отпускниц?
Об изменении условий труда
Цитата:
Сообщение от Даня Позитивчик Посмотреть сообщение
имеем ли право вообще беспокоить их?
Вы их не беспокоите, а предупреждаете в соответствии с законом
Цитата:
Сообщение от Даня Позитивчик Посмотреть сообщение
надо ли им прерывать отпуск, дабы написать заяву на перевод?
не надо
Цитата:
Сообщение от Даня Позитивчик Посмотреть сообщение
И еще на одном из этих мест работает "временный" сотрудник, т.е. на 1 месте 2 сотрудника, как тут?
тоже предупредить за 2 месяца об изменении условий труда
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Старый 25.10.2016, 11:04   #158
Даня Позитивчик
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Даня Позитивчик
 
Регистрация: 16.05.2014
Сообщений: 225
Вы сказали Спасибо: 55
Поблагодарили 10 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

Andry спасибо...в другой теме Вы мне отвечали, что надо сокращать должности, которых не будет, но не людей...механизм здесь какой?
Даня Позитивчик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.10.2016, 16:24   #159
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Даня Позитивчик Посмотреть сообщение
Andry спасибо...в другой теме Вы мне отвечали, что надо сокращать должности, которых не будет, но не людей...механизм здесь какой?
Людей по из согласию перевести на другие должности, которые будут, после чего прежние должности можно сократить.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.10.2016, 17:28   #160
Даня Позитивчик
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Даня Позитивчик
 
Регистрация: 16.05.2014
Сообщений: 225
Вы сказали Спасибо: 55
Поблагодарили 10 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

А как правильно прописать предупреждение?и какое заявление им надо написать?
Даня Позитивчик вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Перевод, Декрет



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA